2777
2789
عنوان

مادر خواستگارم ببینین چیگفت

208 بازدید | 14 پست

سلام من ۲۲ سالمه و همینطور که درس میخونم تو ارایشگاه میکاپ عروس و.. هم میکنم..

من از اول کلا با ازدواج میونه ی خوبی نداشتم ولی برعکس مامانم همیشه میگف دختر باید به موقع ازدواج کنه و..

حالا میگذره و یک ماه پیش حدودا دوسته قدیمیه مامانم منو تو یکی از سالنایی که کار میکردم دیده بود ازم خوشش اومده بود به مامانم حالا هی پیام و زنگ و..بعد ۵.۶سال..مامانم که جواب میده دوساعت زنه داشت حرف میزد و تعریف از پسرش که چه پسره خوبیه و چه کارا کرده و چی خونده و...اخر سرم حرفا سمت و سوی من میره که منو دیده و خوشش اومده زنه و واسه پسرش میخواد

من‌‌ وقتی دوست داشته میشم چشام برق می‌زنه،پوستم صافه،موهام خوش حالته، خوشگلم و زندگی قشنگه؛ولی الان کدر و زشتم،یه گوشه افتادم همینطوری.

خب 

لایکم کن 

تو یک زنی ^_^..! زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا میکند"          

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

بعد مامانه من باهام حرف زد تعریف کرد از پسره و گف مامانش خوشش اومده..منم با هم دوسته مامانم حرف زدم هم به مامانم گفتم که قصد ازدواج ندارم.و اینکه اصلا اونیکه باید بپسنده خانواده نیست خود اون دو نفرن مهمتر از همع..من نه پسر شمارو دیدم نه اون منو دیده زنه هم قهر کرد عین بچها خدافظی نکرده قطع کرد چندروز بعد باز زنگ زد گفت پسرم دخترتون دیده(اصلا تو همون چندردز من مریض بودم هیجا درنیومده بودم)میخوایم بیایم خواستگاری و توروخدا نه نیار و دخترت ببینه میپسنده و...

من‌‌ وقتی دوست داشته میشم چشام برق می‌زنه،پوستم صافه،موهام خوش حالته، خوشگلم و زندگی قشنگه؛ولی الان کدر و زشتم،یه گوشه افتادم همینطوری.

هستین بقیشو بزارم؟

2801