2777
2789
عنوان

ببخشید یه سوال داشتم شاید مسخره به نظربیاد ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 37 پست
چی زشته دقیقامگه شما اینکارو نمیکنین😐

نه موقع سلام فقط دست میدیم قدیما روبوسی میکردیم 

الان دلم براش تنگ شد یه لحظه 

⚘ قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
بعضی خانواده ها این فرهنگ رو ندارنمثلا ما خودمون عادی همو میبینیم روبوسی می کنیمولی یسریا بد میدونن ...

وای خدایا الحق ک جهان سومی هستیم

مرا دردیست اندر دلکه گر گویم زبان سوزدو گر پنهان کنم؛ترسم که مغز و استخوان سوزد                             

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بعضی خانواده ها این فرهنگ رو ندارنمثلا ما خودمون عادی همو میبینیم روبوسی می کنیمولی یسریا بد میدونن ...

نه خانواده ما بد نمیدونه 

میگم شاید چون هوا گرمه از بیرون میاد 

روبوسی نمیکنه 

قدیما روبوسی میکردیم 😅

⚘ قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
نه موقع سلام فقط دست میدیم قدیما روبوسی میکردیم الان دلم براش تنگ شد یه لحظه

عیبی نداره بخدااا😐😐😐😐وای خدایا منو با پوست بخور

مرا دردیست اندر دلکه گر گویم زبان سوزدو گر پنهان کنم؛ترسم که مغز و استخوان سوزد                             
وای خدایا الحق ک جهان سومی هستیم

نه خانواده ما بد نمیدونه 

میگم شاید چون هوا گرمه از بیرون میاد 

روبوسی نمیکنه 

قدیما روبوسی میکردیم 😅

بخدا خاکمون ک.صخل خیزه تا حاصلخیز😭

دخترکورد😎✌🏻عشق کتاب📚💞دریمرر✨️دختر کورش✌🏻🦁☀️ ایمانی که به گیسویی بلرزد به چه ارزد؟!*وقتی تو تاپیکی نظر میدم از همه لحاظ بررسی میکنم بعد نظرمو میدم پس اگه مخالفی یا میخوای دعوا راه بندازی ریپ نزن چون در اون صورت هیچ مسئولیتی برای قهوه ای کردنت ندارم✌🏻:)
نه چه زشتی !!! من با دایی مامانم هم روبوسی دارم دایی خودم که جای خود داره...

با دایی مامانمم قدیما رو بوسی میکردیم 

من برا روبوسی کلا استرس دارم 

واسه همین شایدم تقصیر خودمه یکم خودمو عقب میگیرم 

آخه میترسم  ضایع شم دیدی بعضیا سه تا بوس میکنن🤣

نه خانواده ما بد نمیدونه میگم شاید چون هوا گرمه از بیرون میاد روبوسی نمیکنه قدیما روبوسی میکردیم 😅

آهان

ولی مثلا من خودم به چشم دیدم

تو فامیلای دور عمو و برادرزاده خیلی با هم خوب و صمیمی بودن

عمه های دختره براش حرف در اورده بودن که این مشکل داره و فلانه..🫠🥸

2801