2777
2789

از سرکار میومد منم خواب بودم دیدم رفته اتاق . شیرینی میخوره 

بعدم طبق معمول رفتم پروفایل جاریم چک کردم . دیدم بلهواس دخترش جشن روز دختر گرفته.  مطمئنم شوهرمم بود یا یچیزایی براش خریده .

همین دیشب هم شام دعوتشون کردم 

منو این جاریم باهم خیلی اختلاف داریم ولی ب اصرار شوهرم رفت و آمد میکنیم .

شوهرم آه نداره با ناله سودا کنه ولی همیشه هوای برادرش رو داره . هرچیزی میشه باهاشون نصف میکنه .

گاهی فکر نمی‌کنم خونواده ما دونفره س فکر میکنم ۷ نفره ایم .

من سال تا سال شاید یکی دوبار لباس بخرم . طلا هم از اول ازدواج نداشتم 

اما جاریم حتی یکبار ندیدم لباس تکراری بپوش ه . طلاهاش  هم جزو ثابتشه.  ازین ناراحتم ک چرا شوهرم هواشونو داره اگر اون خیلی چیزا رو واس اونا نخره ما هم تحت فشار مالی نیستیم ک هر بار مجبورم انگشتر و چی و چی بدم ولی  جاریم همیشه طلا داره . حسم حسادت نیست اما اینکه دیشب داشت با آب وتاب تعریف می‌کرد هیچکس مثل من طلا نداشت درحالی‌که منه نوعروس حتی ی تیکه طلا هم ب زور داشتم خیلی ناراحت شدم .

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

یبارم نزدیک خونه جاریم بودیم شوهرم گفت انگشتراتو دربیار گذاشتم تو داشبورد نمیدونم هدفش چی بود شاید همیشه میخواد منو جلو بقی جوری جلوه بده ک براش مهم نیستم باورتون نمیشه رفتم خونه جاریم همینکه منو دید پاشد اون‌یکی انگشترشو دستش کرد اومد نشست . 

شوهرم میگفت برا این گفتم انگشترتو دربیار چون میخواستی جیگر گوسفند کمک کنی تمیز کنی !!

نمیدونم با این مرد آینده ی خوبی دارم یا ن !! 

اینم بگم تو ی خونه کلنگی ته شهر مستاجریم 

اما جاریم اینا ۲۰ سال ازدواج کردن خونه و ماشین دارن .من فقط ۳ سال ازدواج کردم 

ی سر بزنید تاپیکام بخونید حساسیتم نسبت ب جاریم عقلانیه؟؟

دیشب میخواستم بگم سفره بیارم یا ن .

نگاه ب جاریم انداخت بعد ب داشش. 

داشش گفت آره کم کم بیار .

دو سه بارم پای سفره هی اسم جاریم میگفت بریز واس خودت .

میدونید ما خونواده سنتی هستیم مثلا من ۱۵ ساله شوهر خواهرمو ی آقا تنگ اسمش اضافه میکنم اما اینا ن خوشم از صمیمتشون نمیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا به چه امیدی موندی

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍.‌‌‌‌..🇮🇷😍https://daigo.ir/secret/5451020870 هر سوالی داشتید میتونید ناشناس 👆 بهم پیام بدید و جواب میدم😇🌷
نمیدونم دیگ خریده آورده

شاید دلش خواسته ولی ربطی به روز دختر نداشته باشه ولی این مرد اورو پیر میکنه ببین کی گفتم تلخه ولی دوست نداره چون شوهرم من ونمیخواد ودوستم نداره این چیزارو قشنگ میفهمم چی به چیه

بنظر من تنها خوبی ک الان میتونی در حق خودت کنی اینکه فعلا بچه دار نشی

راهی نیس دیگ از بس بهونه آوردم همه فکر میکنن نازام.  ۷یلیا بعد من ازدواج کردن و الان بچه دارن ولی من هیییی صبر کردم درست شه اما هربار ی چیز دیگ اذیتم میکرد

راهی نیس دیگ از بس بهونه آوردم همه فکر میکنن نازام. ۷یلیا بعد من ازدواج کردن و الان بچه دارن ولی من ...

خب پس قبل اینکه بچه بیاری با شوهرت اتمام حجت کن ی تصمیم بگیر اون بچه گناه داره با این وضعیت بیاد اگ میتونید با شوهرت دوتایی برید مشاور 

خب پس قبل اینکه بچه بیاری با شوهرت اتمام حجت کن ی تصمیم بگیر اون بچه گناه داره با این وضعیت بیاد اگ ...

نمیاد اصن انگاری بهش فحش ناموسی میدم میگم مشاوره.  دو سه باری رفتیم ج ندا 

دلت میخواد چی بشنوی؟؟،همه چیو خودت میدونی

سلام لعبا چطوری ؟! میدونم در جریان تاپیکام هستی چکار کنم اینجا درد ودل نکنم دق میکنم .

شما همونی هستی ک ی دختر ۱۳ ساله داشتی‌؟

2801