2777
2789
عنوان

به نظرم معایب مجردی از معایب متاهلی خیلی کمتره

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 80 پست
شما تو زندگی اونایی؟ مطمینی از مرداشون راضی اند ؟دیگه همه میدونند لااقل مرد از نوع ایرانی خانواده پر ...

بله عزیزم از زبان خودشون که بدون شوهرشون میشینن گریه میکنن تا این حد وابستن وعاشق

خب عزیزم خود شما خانواده پرست نیستید؟ مادرتو بعد از خدا نمی پرستی؟ 

چجوذی با شوهرت آشنا شدی. و ازدواج کردی

همکلاسیم بود ولی بزرگتر از من بود

به هم علاقه داشتیم

۳ سالم دوست بودم باهاش

بعد تموم شدن کارشناسیم اومد خواستگاری

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

همکلاسیم بود ولی بزرگتر از من بودبه هم علاقه داشتیم۳ سالم دوست بودم باهاشبعد تموم شدن کارشناسیم اومد ...

خوشبخت و پایدار باشید 😍

ی دختری که هنوز امیدواره با اینکه تو زندگیش شکستهای زیادی خورده 🫂🌱✨بیا زندگی کنیم، خورشید روزی دو بار طلوع نمی‌کند،ما هم دوبار به دنیا نمی آییم هر چه زودتربه آنچه از زندگی ات باقی مانده بچسب!❤️
شما جزو اون ۵ یا ۱۰ درصدی که شوهرت خوبه یا تو ۵ سال اول زندگی مشترک هستی بعدا معلوم میشه انشالله خوش ...

ممنون

ولی خب کلا به نظر من ازدواج با مردی که دوستش داری و آدم خوبیه خیلی بهتر از مجردیه.مجردی درسته آسون تره،ولی آدم به هرحال یه همدم میخواد و دلش میخواد خونواده خودشو تشکیل بده.

و من خب همسرمو از ۱۹ سالگیم میشناسم،و همیشه مواظبم بود و نسبت بهم احساس مسئولیت میکرد و متعهد بود.تو سنی که پسرا دنبال دختربازی و نمک ریختن بودن،همسر من با وجودی که پدرش وضع مالیش خوب بود ولی دنبال کار کردن و پروژه گرفتن از سایتا بود که مستقل باشه.و با این که جوون بود و میتونست مث پسرای هم سنش منو هزار جور بپیچونه ولی بعد آخرین امتحان کارشناسی مامانشو آورد که شماره پدرمو بگیره و اجازه بگیرن و بیان خواستگاری که رابطمونو رسمی کنه.یعنی واقعا پسر مسئولیت پذیری بود و اهل بازی دادن یه دختر نبود.

الانم مشکلات داریم،نه این که همه چی عالی باشه.ولی خب زندگی همینه دیگه.چالش داره.و هرچی هم باشه باز من دوستش دارم.

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
عزیز تنها بودن بد نیست؟ احساس تنهایی نمیکنید بی کسی غریبی؟البته لابد سنتون کمه و دوستاتون هستن و یا ...

نه عزیزم سخت نیست 

نه اتفاقا اصلا اهل رفت و آمد با دوست و... نیستم 

شرایطش رو داری از خانواده جدا شو