2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

جلوشوایسا. الکی برو دکتر بگو دکتر گفته زیاد کار نکن و عصبی نشو و گر ن بچت میفته و...

دو ماهه نرفتم از هر روشی امتحان کردم دیگ خونه مامان بابام نمیا  نمیخام ناراحتش کنم ولی اصلا زبون نداره اونا بهم‌دستور میدن هیچی بهشون نمیگع

جلوش وایسا.بلد نیستی؟ بگو خودت برو من نمیام.

شوهدم دیروز گفت بربم خونه مامانم دو هفته اس نرفتبم.من  بهش،گفتم میری خودت برو من نمیخوتم قیافه مادرتو تحمل کنم مگه زوره؟ نمیخوام ببینمش اعصابم خرد میشه.چیزی نگفت و نرفت.

اما الان خودم ناراحتم تند رفتم شب میگم بریم😁

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

عزیزم شما با این شوهر یا باید جدا بشی یا حالا که بچه داری رویه تو عوض کن شوهر شما استقلال مالی نداره و کمبود محبت شدید والدین داره برای دریافت این محبت هرکار بگی براشون میکنه هر بار رفت پایین شما هم برو کار خواستن بکن ولییی به روش خودت بینش چیزیم شکستی یعنی از دستت افتاده یا خودتو به غش و ضعف زدی که بهتر اول خودتو دوست نشون بده تا باور کنه بت و قدیسش خانوادشه الان سرویس میشی بخوای اینو درست کنی