2777
2789
عنوان

خانومای وارد و کدبانو

46 بازدید | 5 پست

عزیزان برای درست کردن مرغ شکم پر تو فر گاز باید شعله پایینو روشن کنم یا بالا؟

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت
پایینوقتی پخت کامل صد روش کره و زعفران بده و بالا را روشن گن

ممنووون

بالا چقد روشن بمونه؟ بعد وقتی بالا رو روشن میکنم فویل رو بردارم، درسته؟

کاربری دو نفره                                                                  خدایا لحظه ای منو به حال خودم وا مگذار ✨ شکرت

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ممنووونبالا چقد روشن بمونه؟ بعد وقتی بالا رو روشن میکنم فویل رو بردارم، درسته؟

بله فویل بردار و کره و عفرون بمال

من ۳مرحله کره میزنم بستگی‌به حرارت فرت داره ولی باید وایسی بالا سرش تا نسوزه ۱۰دقیقه معمولا کافیه من جاش تغییر میدم تا همه طرف قشنگ‌برشته بشه😂

ففط روی فویلت با چاقو‌ چندتا سوراخ بزن وگرنه خیلی اب میندازه مرغ

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
بله فویل بردار و کره و عفرون بمالمن ۳مرحله کره میزنم بستگی‌به حرارت فرت داره ولی باید وایسی بالا سرش ...

معلومه خیلی واردین

واقعا ممنونم انشالا خوشمزه بشه 😘

معلومه خیلی واردینواقعا ممنونم انشالا خوشمزه بشه 😘

بله

من تا ۳و۴تا برای مهمانی هم درست میکنم و همه بشدت خوششون میاد

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃