2777
2789
عنوان

بچه های دهم یازدهم دوازدهم انشاتون با من 🥰☺️🤌🏻🦋

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 19 پست
طرف ارشد تلاش میکرد تا الان ابروش نره کسی که بخونه میخونه و قشنگم مینویسه

چه جالب شیطونم‌وسوسه میکنه بعد میگه میخواستی گوش ندی 😉

یه خواهر بزرگ‌تر که برای خواهراش قوی و حامیه یه زن مستقل که پشت شوهرش بهش گرمه یه دختر عاقل که هرجا بتونه به پدر مادرش هر کمکی باشه میکنه و اونا بهش افتخار میکنن یه مادر که پسر کوچولوش دوسش داره و یه آدم که از درون احساس پوچی ‌و تنهایی میکنه احساس ناکافی بودن تا حد خفگی آزارش میده و مدام داره از خودش میپرسه با زندگیم چیکار کردم ؟ و هرچی بیشتر میپرسه بیشتر غرق این سوال میشه!
این اسمش کمک نیست همین امثال شماهایید که باعث شدید طرف با مدرک کارشناسی ارشد بیاد ضعیف رو بنویسه ظعی ...

نمیخواد باری از رو دوش کسی برداره 

الان ۹۰ درصد دبیرستان نگارش رو برداشتن جاش ادبیات تدریس میکنن چون ادبیات نهایی هستش 

هیچ کنکوری الان دغدغه انشا نداره 

ایشون به فکر منفعت خودشه توی تاپیک قبلی گفتش هر انشا ۲۰ تا ۳۰ تومن میگیرم

کاربر قدیمی هستم💕

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

نمیخواد باری از رو دوش کسی برداره الان ۹۰ درصد دبیرستان نگارش رو برداشتن جاش ادبیات تدریس میکنن چون ...

میدونم هیچ‌گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره 

یه خواهر بزرگ‌تر که برای خواهراش قوی و حامیه یه زن مستقل که پشت شوهرش بهش گرمه یه دختر عاقل که هرجا بتونه به پدر مادرش هر کمکی باشه میکنه و اونا بهش افتخار میکنن یه مادر که پسر کوچولوش دوسش داره و یه آدم که از درون احساس پوچی ‌و تنهایی میکنه احساس ناکافی بودن تا حد خفگی آزارش میده و مدام داره از خودش میپرسه با زندگیم چیکار کردم ؟ و هرچی بیشتر میپرسه بیشتر غرق این سوال میشه!
میدونم هیچ‌گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره

فقط دلم واسه اونی میسوزه که گوش میده و از ذهن خودش استفاده نمیکنه و ازش انشا میخواد 

الان کنکوریا نه ورزش دارن نه نگارش اونا خودشون به فکر وقت دانش آموز هستن

کاربر قدیمی هستم💕
فقط دلم واسه اونی میسوزه که گوش میده و از ذهن خودش استفاده نمیکنه و ازش انشا میخواد الان کنکوریا نه ...

دقیقا ، یه انشا نوشتن فوقش یه ربع وقت آدمو‌بگیره ولی اینکه بدی یکی دیگه اینکارو‌برات بکنه ته ته وجودت میدونی که خودت ننوشتی حالا بیستم بشی معلم و بچه هام‌ازت تعریف کنن لذتی داره؟  و ممکنه حس کنی بلد نیستی عرضشو نداری و از یه جایی به بعد میخوای همه چی رو بندازی گردن بقیه