2777
2789
عنوان

آدم های بی حیا از همه خوشبخت ترن

1659 بازدید | 171 پست

من یه دوست داشتم کلاس نهم بودیم با هرکس و ناکسی بود همه دوست پسراشم داییش بودن ولی چون دوست نزدیکم بود میشناختمشون من اصلا باهاش اینجور جاها نرفتم و چون میدونستم چه آتیش پاره ای هست خونشونم نمی رفتم تا گذشت امروز اون دیدم با موهای بلوند دماغ عمل رژ لب قرمز و من با دومن سبیل و ابرو(درسته آرایش تو بیرون اشتباه هست ولی من تو خونه وقتش رو ندارم یکم به خودم برسم خسته شدم دیگه از این وضع اخه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭) من تلاش کردم زندگیم خودن بسازم اون تلاش نکرد ولی حالا اون دو پله از من بالاتره

به ولله ادم حسودی نیستم از این خوشبخت تر بشه فقط چرا     تلاش های من جواب نمیده

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

فدای سرت. ادم درست بودن ارزشش رو داره. وگرنه همه میتونن با دروغ و دغل و هزار کثافتکاری سریع پیشرفت کنن و برن بالا.ادم باید درست باشه. پس از درست بودن و اصیل بودن ناراحت نباش. 

عزیزم نمیری از حسودی

بی حیا یا باحیاش هیچ ربطی بهت نداره

پول داره عمل میکنه ارایش میکنه

چون تو به خودت نمیرسی اونم نرسه؟

به شوق نور در ظلمت قدم بردار🌱من از نسل اریایی هستم و فرزند کوروش بزرگ🌚دوستای عزیزی که مخالف نظرم هستید،عقده ای ها،جنگی شرارتی ها،عصبی ها،کسایی که هنوز اندازه گاو نمیفهمن،ریپ نزنیددددددددددد حوصله تعلیقی ندارممممم

خوشبختي رو تو اين چيزا ميبيني حالا من فكر كردم ببين به چه درجاتي رسيده!!!!!

لطفا لطفا لطفا انقدر اين جمله ي بي اساس رو بولد نكنيد كه هر كي فلان باشه خوشبختره چيه ياد گرفتيد مدام تكرار ميكنين 

2801