2777
2789
عنوان

آزمون شهری رانندگی رد شدم😭💔

298 بازدید | 27 پست

دوستان من دیروز آزمون شهری داشتم و ماشین آزمون ساینا بود و منم با پراید تمرین کرده بودم و نیم کلاچ بدی داشت و همه همون اول خاموش میکردم و رد میشدم ولی من بعد 11 نفر اولین آدمی بودم که خاموش نکرد و راه افتاد،همه چیز خوب بود تا اینکه گفت یه دونه دنده عقب برو تا قبولیتو بدم😭فرمان صاف بود تایر ها چرخ به چرخ بود ولی دنده عقب که رفتم عقب ماشین سمت خیابون رفت و هی فرمان رو گرفتم سمت راست که برگرده سمت جدول برنگشت و رد شدم😭💔

از افسر پرسیدم علتشو نگفت

کسی می دونه چرا اونجوری شد؟

چون بعد آزمون یه خانومی که ماشینش ساینا بود گفت تو ساینا برای دنده عقب باید فرمانو قفل کنی و با پراید فرق داره💔😭💔😭

ی جلسه تمرین با مربی ک ساینا داره بردار انشالله دفعه بعد قبولی منم بار سوم قبول شدم دنده عقب و بد رفتم بهش گفتم ی ارفاق بده دیگه قبولم کرد

پیج اینستام @aisan.2018 لباس وارداتی میفروشم اگه دوس داشتی فالو کن😉

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

عجیبه ک ماشین امتحان ساینا بودهحین حرکت فرمون تکون میدادی؟

تازه میخواستم دنده عقب راه بیافتم که دیدم ماشین داره کج میشه و می‌ره سمت خیابون برگشتم به فرمان نگاه کردم صاف بود و خودم همیه نیم فرمانی سمت راست آوردم که برگرده مسیر اصلیش ولی دریغ از یه ذره تغیر

ی جلسه تمرین با مربی ک ساینا داره بردار انشالله دفعه بعد قبولی منم بار سوم قبول شدم دنده عقب و بد رف ...

آموزشگاه کلا ماشین ساینا نداره🫠

باید خصوصی از آموزشگاه دیگه بردارم

نمیدونم چرا موقع امتحان ماشینا دستکاری میکنن منم امتحان دادم کلاچ و گاز سفت بود انگار سنگ فشار میدی

ما همه اعتراض کردیم که چرا همچین ماشینی آوردید و ما با پراید آموزش دیدیم و ساینا یکم فرق داره با پراید افسر گفت حرف اضافه نباشه ماشین خودمه و سالمه😶✋🏻

تازه میخواستم دنده عقب راه بیافتم که دیدم ماشین داره کج میشه و می‌ره سمت خیابون برگشتم به فرمان نگاه ...

خب آره واسه همین یه همچین وقتی سعی کن آرم بری اولش رو اینجوری قلق فرمون بهتر میاد دستت

چون یکم ک بری میبینی ماشین داره به چ سمتی میره بعد میتونی راحت تر با حرکت فرمون صافش کنی

ببین فرمون یک و نیم دوره حدودا یعنی ممکنه تو فرمون رو صاف ببینی اما اگر پیاده شی چرخ ها رو ببینی میب ...

قبلش پارک دوبل نرفتم که فرمون رو چرخونده باشم🫠گفت یه دونه پارک کنار جدول برو که رفتم و فرمان رو صاف کردم و بعدش دنده عقب

ولی در هر صورت تو دنده عقب ماشین اصولا نباید بره سمت چپ یعنی خیابون

پیاده که شدم نگاه کردم چرخا صاف بود

شایدم واقعا خودشون مخصوصا ماشین خراب میارن که هر کسی دفعه اول قبول نشه

خب آره واسه همین یه همچین وقتی سعی کن آرم بری اولش رو اینجوری قلق فرمون بهتر میاد دستتچون یکم ک بری ...

هر چه قدرم بگم شدت پارک بودن مسئله رو نمیتونم بیام کنم

فرمان رو چرخوندم ولی تاثیری نداشت

مگه دنده عقب فرمان بدی سمت راست نباید بره سمت راست؟

تو این تاثیری نداشت ماشین همینطور راه خودشو می‌رفت یعنی سمت چپ

منم سرعتی نداشتم نهایت نیم متر دنده عقب رفتم و دیدم اینجوریه

باز جلو اومدم تا ماشینو صاف کنم و از اول برم نشد

حتی خانومی که بعد من نشست اونم سر همین رد شد

هر چه قدرم بگم شدت پارک بودن مسئله رو نمیتونم بیام کنمفرمان رو چرخوندم ولی تاثیری نداشتمگه دنده عقب ...

ای بابا عجب وضعی بوده پس🤦🏻‍♀️

ب نظرم حتما با یه ساینا کار کن حتی اگ شده خصوصی شاید دوباره همین افسرتون باشه

ینی فرمون به سمت راست قفل شد؟؟ و بازم چپ میرفت؟

آخه میدونی مشکل چیه؟من که دیدم داره میری سمت چپ یعنی خیابون فرمانرو گرفتم سمت راست

پیاده که شدم دقیقا تایر ها سمت راست بود

پس اصولاً باید میومد سمت راست یعنی کنار جدول ولی نیومد🫠💔

حتی وایسادم تا خانومی که بعد من بود ببینم چجوری می‌ره

برا اونم دقیقا مثل من شد

2801