2777
2789
عنوان

مشکلات پسر سی ساله با خانواده

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 29 پست

از الان برو شاگردی کارای فنی که درآمد خوب دارن

صافکاری، مکانیکی، کابینت سازی و ...

اصلا فکر درآمدش هم نباش تلاشتو کن که خیلی زود یاد بگیری بتونی از صاحبکار مستقل بشی

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

واقعاً از راهنمایی های دوستان لذت بردم. اونایی که راهکار دادن همش عالیه. دارن خواهرانه و از صمیم دل راهنماییت می کنن، پس حتما کامنت هاشون را بخون و عمل کن.

اینکه خودت می دونی شرایطتت اوکی نیست و باید دنبال راهکار باشی یه نکتة مثبته، پس نظرات را بخون و هر کدوم برات بهترین گزینه بود را دنبال کن. 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 
بخور و بخواب و همین ایردراپ های تلگرامی و چرخیدن توی گوشی. باورت نمیشه ولی پدر و مادرم خیلی عجیب و غ ...

پاشو ماشین باباتو بردار برو اسنپ 

یعنی اینم نمی تونی 

تو دفترچه سال قبل آموزگاری ببین رشتتو می خوان بشین بخون واسه آموزگاری استخدام بشی دی امتحانشه 

بعدم ارشد و دکتراتو بگیر 

از کم شروع کن فکر نکن باید یه کاری شروع کنی درآمدت فلان قدر باشه فقط شروع کن 

معلمی هم خوبه بعدازظهرها هم میری اسنپ 

پاشو ماشین باباتو بردار برو اسنپ یعنی اینم نمی تونی تو دفترچه سال قبل آموزگاری ببین رشتتو می خوان بش ...

بابام خودش با ماشین میره اسنپ. کمتر ماشین به من میرسه. همیشه خودش ماشین رو لازم داره. آزمون استخدامی هم دوبار شرکت کردم قبول نشدم. 

بابام خودش با ماشین میره اسنپ. کمتر ماشین به من میرسه. همیشه خودش ماشین رو لازم داره. آزمون استخدامی ...

دوباره بخون 

تو کارخونه ها و کار گاه ها دیپلمه زیاد میگیرن لزومی نداره حتما با مدرک لیسانس استخدام بشی

رشته ات چیه

بخور و بخواب و همین ایردراپ های تلگرامی و چرخیدن توی گوشی. باورت نمیشه ولی پدر و مادرم خیلی عجیب و غ ...

حق دارن والا 

من جات بودم حتی یه گاری می‌خریدم میوه می‌فروختم یا کنار خیابون سیگار می‌فروختم ولی خونه نمیموندم 

خیلی زشته واقعا 

بحث کردن با یک احمق، ثابت میکند که دو احمق وجود دارد.☺️                                                                                 

به نظرم خودتون رو سرزنش نکنین 

خیلی از ادما هم سن شما ، وضعیت شون بدتر هست 

یکی کار داره ولی زندگی خوبی نداره داره طلاق میگیره 

یکی بیماره 

یکی معتاد شده 

شما هیچی رو از دست ندادی ، از همین الان هر کاری بخوای میتونی بکنی  

باسلام
چرا الکی ناله وگله میکنید !! برای کسی که بخواد کار کنه کار همیشه هست ..اسنپ.. ادمین پیج شدن ..تو این هایپرمارکتا شاغل شدن ...شما برو دنبالش راه جلوت باز میشه ..این حرفارو نزن دیگه ..حدالاقل از الان ببعدشو خراب نکن لطفاا.

شوهر من همسن شماس دقیقا با شرایط شما

رفت گواهینامه بیل مکانیکی گرفت الان روی بیل سرکاره ماهی ۲۵تا ۴۰حقوقشه

تقریبا ۱۰ تا ۱۵تومن درمیاد هزینش

شهریار ایرانم همون ک تاپیک غذا میزاشت متاسفانه کاربری عزیزم تعلیق شد🥺این

لابد نشستی یه پرنسس با اسب سفید بیاد دنبالت ، خب برو کابینت زنی یاد بگیر کلی هم درآمد داره یادگیری هم آسونه 

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  

بابا مامان منم بهم این چیرا رو یاد ندادن ولی تا کی بشینم گله کردن 

برو کار کن هرکاری حتی کارگری ساده برو کنار دست یکی بمون کاشی کاری یاد بگیر نمیدونم تعمیر گوشی یاد بگیر کابینت ساری یاد بگیر کم کم هم دوسال زمان لازم داری ک خودت حرفه ای بشی فقط باید بچسبی به کار 

آقای فردوسی پور شما دنبال چییییییی
2801