2777
2789
عنوان

پریود باشی احتمال داره بالا بیاری

103 بازدید | 16 پست

خانوما دیشب من حالم خیلی بد شد انگار اصابم اون حمال اومد بهم ریخت بعد پریود شدمم 

ی نیم ساعت پیش از خواب با درد شدید معده پاشدم و‌بالا اوردم ولی عذر‌میخام فقط اب بود

این ربطی ب پریوذم داره یا چی!؟چ بکنم خیلی حالم بده

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اره

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها نیست پس حد خودمونو بدونیم🩵 آدم ها مثل کتاب اند! از روی بعضیا باید مشق نوشت، بعضی هارا باید چند بار خواند تا مطالبشان را درک کرد! ولی بعضی هارا باید نخوانده کنار گذاشت. اگر همه جا تاریک بود دوباره بنگر! شاید نور خودت باشی✨ 
واقعا؟مرسیببین اکسم حییقتش پیام داده و توهین بوده ک کرده بهم و اصن بهم ریختم

خیال کردم بحث حاملیه 

نگران نباش چیزی نیست 

حالت تهوع برای پریودیه لعنتی خیلی بده با دل دردش🥲☹️

واقعا؟مرسیببین اکسم حییقتش پیام داده و توهین بوده ک کرده بهم و اصن بهم ریختم

ما دوستم رو میبردیم بیمارستان سرم میزد بهتر میشود اعصاب خراب این درد رو بیشتر میکنه لامصب

خیال کردم بحث حاملیه نگران نباش چیزی نیست حالت تهوع برای پریودیه لعنتی خیلی بده با دل دردش🥲☹️

نه حامله کجام بود حتی تو رابطه هم نیستم فقط اکس اشغالم پیام داده خیر نبینه 

خودم مث سگ دنبال برگشتش بودم ولی ن بع این شخصیت مزخرفی ک شده

ممنونم ازت عزیزدل🤍🙏🏻

2801