2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

بعله شما پسرا و آقایون اکثرا همینطورن 🤣🤣🤣🤣

میخوایی داستانم را بگم همین الان خون گریه کنی برام 🤣🤣ولی ما از سختی ها میگذریم و دیگه بهش فکر نمیکنیم 

آآقا،❤تا میخواستیم لب معشوقو ببوسیم پریدیم که ........
میخوایی داستانم را بگم همین الان خون گریه کنی برام 🤣🤣ولی ما از سختی ها میگذریم و دیگه بهش فکر نمیک ...

خب بهترین پئنتون همینه ک اکثر ما خانوما نداریم تا جون در بدن داریم و خون در رگ حتی برامون کهنه هم نمیشه....من شوهرم بهم میگ تو از مرد هم مردتر و قوی تری من ک مردم جای تو بودم الان قطعا زنده نبودم 

میخوایی داستانم را بگم همین الان خون گریه کنی برام 🤣🤣ولی ما از سختی ها میگذریم و دیگه بهش فکر نمیک ...

باورت نمیشه ک من چ چیزهایی کشیدمو تجربه کردم و همچنان میکنم و خواهم کرد اما قوی هستم

خب بهترین پئنتون همینه ک اکثر ما خانوما نداریم تا جون در بدن داریم و خون در رگ حتی برامون کهنه هم نم ...

ایشالله خدا قدرت بیش از پیش و آرامش بهتون بده 

آآقا،❤تا میخواستیم لب معشوقو ببوسیم پریدیم که ........
ایشالله خدا قدرت بیش از پیش و آرامش بهتون بده

مرسی همچنین🙏🙏🙏🙏💙💙💙 من اگ سرکار نرم قطعا زندگی دائم در تیمارستانهای دائمی بود جام ک اصلا ترخیص نمیکنن و تا ابد اونجا باید جدا از جامعه و دور از جامعه زندگی کنی ...