2777
2789
عنوان

انقدر کارم سنگینه دردودل

82 بازدید | 4 پست

یک روز که آفم نمیخوام هیچی بشنوم ببینم هیچ تماسی نمیخوام از سمت هیچ کسی  دریافت کنم 

همکارم  کلا یک ۵ شنبه رو اومد دوروز  آف ازش طلبکارم 

ولی خب چونکه  اکثر ۵ شنبه هارو نبوده و منم نمیتونم اخلاق گندشو تحمل کنم و مدیرمونم طرف  اونه 

ترجیح دادم چشممو رو بچه  ی سرماخورده اش ببندم بشینم تو خونه امروزو 

چون  اگه برعکس  بود  من  اصلا جرات نمیکردم بگم تو برو چون یک شنبه تعطیل بود ایشون اصلا برام حسابش نکرد 

روز تعطیل بود دیگه ولی مارفتیم سرکار

هیم دیشب حال بچه رو پرسیدم گفت تب داره

ولی اصلا نگفتم  من میرم چون من خودم دارم خورد میشم 

حقوقمو دیر  تر دادن از بقیه 

ناهار برای همه گرفتن به من ندادن

اشتباهات آماری بود منو جا انداختن ولی همهی اینا با عث  شد 

من خورد خاکشیر باشم

نه خانوادم نه سرکار اصلا درک نمیکنن  میگن مجردی فلانی.......

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

زیاد متوجه نشدم ولی خب

چون مجردی مسولیت نداری نداری درست اما نهایت چند بار گذشت کنی دلیل نمیشه همیشه کوتاه بیایی.

نمیدونم کدوم شهری ولی نترس هرکسی بهت طور گفت نتونستی درستش کنی بیا بیرون . کار هست

منم چند سال هرجی بهت گفتند سکوت کردم تا آخر فوران کردم 

ولی سکوتم اشتباه بود 

کارفرمام گفت کاش زودتر از اینا میومدی پیشم من خیلی وقت بود منتظر بودم بیایی بگی ...

برای شاد بودن منتظر جمعه نباش ، منتظر تابستان نباش ، منتظر کسی ک دوستت داشته باشد نباش ، شادی وقتی بدست میاد ک منتظر اتفاقی نباشی ................................... بهترین انتقام از کسی ک آزارت داده اینکه ک در نبودنش شاد باشی

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

یه سری برای عکس دندون رفته بودم،  دوتاخانوم. مسئول بودن. یکی شون میگفت من جاشون وایسادم ولی هیچ کدوم جای من و

نایستادن. از این به بعد اصلا نمیخوام جاشون بایستم و از اینجورحرفها. 

واقعا بنظرم بی انصافیه جات وایسن ولی جاشون نایستی. 

یادبگیر سکوت نکنی و با احترام و اعتماد بنفس حقت رو طلب کنی. 🤗

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401