2777
2789

اصلا کاری با راست یا دروغ تاپیک ندارم ، طرز فکر بعضی زنا واقعا انزجار آوره ، یعنی اینا هستن که مردا رو پررو کردن ، یکی شون   نوشته بود ، شوهر من بود میزد تو دهنم 

، یکی گفته بود منو ۱۸ قسمت میکرد و نمیذاشت برم سر کار  ، یکی گفته بود مردای ایرانی این موقع گریه نمیکنن به جاش گوشیت رو میشکنن و فحش چ کتک !!!

یعنی واقعا تو ذهنشون هیچ موازنه قدرتی ندارن ، همیشه از شوهر کم هستن !!! 

بعد جالبه یکی در میان تاپیک ها خیانت شوهر همین هاست که خیلی عادی تاپیک میزنن چیکار کنیم شوهرم دیگه تکرار نکنه خیانتش رو !!!!!!  

بابا چه قد ادم میتونه حقیر و بدبخت باشه 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

حقیر نیستند حقیقته مردی که غیرت و غرور نداشته باشه مرد نیست مرد باید از ناموسش محافظت کنه حالا بذاره زنش با مرد غریبه برن مسافرت و قربون صدقه هم برن،زنا هم احساسی معلومه تهش چی میشه 

الان رفتم تاپیک رو دیدم و این ک ب نظرم کار خانم اشتباه بود. اکه صمیمیت ببن زن و مرد انقدر رواج پیدا نمیکرد و هر کسی حد خورش رو میدونست خیانت زیاد نمیشد. کاری ب استارتر ندارم. اما بعضی ازین روابط انتهای خوشی ندارن.

از شوهر کم هستن واقعاایران زندگی نکردی یا ازدواج نکردی یا شوهر خوبی داری

کی گفته همه اینجوری هستن ؟!!!

همین رفتار ها رو دارن بعضی زنا ، که شوهرشون با وقاحت تمام میره زن صیغه میکنه و دختر خراب میاره و....

الان رفتم تاپیک رو دیدم و این ک ب نظرم کار خانم اشتباه بود. اکه صمیمیت ببن زن و مرد انقدر رواج پیدا ...

اصلا کاری با رفتار خانم ندارم 

این تاپیک میتونه در وسعت های مختلف تو ایران اتفاق بیفته 

مثلا زنه واقعا از همکار مردش خوشش بیاد ، یا اصلا سوء تفاهم بشه و شوهرش شک بی جا کنه 

الان شوهر باید زنش رو بزنه ؟ 

اونجا به استارتر گفتن شوهرت غیرت نداره و سیب زمینی هست!!!

الان این یعنی چی؟

2801