2777
2789

خیلی وقته خسته شدم بدم اومده از شوهرم ببخشید دست خودم نیست اما من خیلی وقتا بیشتر بخاطر مادرش دعوا دارم باهاش کلا نمیتونم بفهمم ک بهش کمک می‌کنه از نظر مالی یانه مثلا الان داره ی ساختمان ویلایی میسازه تو روستا کارتش دوسه بار دیدم دست شوهرم ولی بعد اون ندیدم یکبار هم رسید از کارت شوهرم دیدم بابت خرج اونجا وقتی فهمیدم ناراحت شدم اما انکار کرد و هم هروقت میرسه میگه وضعیت خوبی ندارم درکم نمیکنی بعد ک بهش این چیزارو میگی میگه بخدا من پولی ندادم باور کن 

حالا هم ک میخواد مادرش وام بگیره امروز تو خونه مادرش فهمیدم ک مادرش می‌گفت زنگ زدی به بانک یانه بعد گفتم بهش تو خونه چرا تو باید زنگ بزنی مگه خودش یا بابات نمیتونن زنگ بزنن برام وام تو چکاره ای

میگه ی زنگ دیگه مگه چیه چرا همه چی از نظرت مشکل داره من همسرم خیلی پنهان کاری می‌کنه با مادرش وقتی هم می‌شینم حرف میزنم باهاش کارم ب دعوا ختم میشه چون یا دو پهلو حرف میزنه یا اگر چیزی بگه با دعوا بدتر آدمو حساس می‌کنه الانم می‌گفت نترس من قرار نیست قسطاشو بدم خودش میده میام نشونت میدم رسیدشو انگار باباش مرده یا نیست ک قساطای مادرشو پرداخت کنه ک میگه میام نشونت میدم یعنی میخواد بانک هم بره هردفعه برای پرداخت قسط مادرش البته از نظر خودش یعنی کارت مادرم دست من و پرداخت از کارت خودش از طریق بانک ک اونم خدا می‌دونه راست میگه یانه 

من واقعا خوشم نمیاد. نمیدونم چرا شاید هرکی بیاد بگه چرا مشکل داری مگه مادرش نیست چرا حساسی نمیتونم قبول کنم تا وقتی شوهر داره شوهرم همش دخالت کنه اعصابم نمیکشه ی جورایی میگه مادرم بیسواد هست اما دروغ میگن همشون هرکاری از دستشون برمیاد 

همش میگه مشکل داری من برای اینا کاری کنم اما هروقت داد زده یا ی جوری وانمود کرده بابام کاره ای نیست بیشتر بدم میاد باهاش کلا قهر کردم حال هم از خودش هم از پدر مادرش بهم میخوره وقتی همش با داد حرف میزنه یا میخواد وانمود کنه همه کارست بیشتر ازش بدم میاد میگم واقعا نمیتونم بفهمم ک بهشون کمک میکنه یانه جز یکبار ک ی رسید بابت خرج اونجا دیدم یا چندتا پیامک از این اون گ مامانت گفته به پسرم بگید پولتونو بریزه 

منو همش ب شک می‌بره زندگیم از دست مادرش داره داغون میشه واقعا دیگه نمیتونم اعتمادی داشته باشم به شوهرم

نمیفهممت. همسر من از مجردیش تا الآن که ۱۳ ساله ازدواج کردیم همیشه به خونوادش کمک کرده و من دخالتی نکردم یعنی حق ندونستم که دخالت کنم . مادرشه در عوض یه دعا براش میکنه هزاربرابر خدا بهمون برمیگردونه

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

کامل معلوم از حرفات شوهرت مامانیع متأسفانه بخپر بپوش بگرد پول خرج کن فقط

اعصابشو ندارم دیگه خستم کرده نمیدونم ربطی به مامانی بودن داره یانه اما کلا دل خوشی از خانواده اش ندارم 

مشکل از شماست ،چرا فکر میکنی اگه پسری ازدواج کرد باید دور پدرومادر رو خط بکشه ،ایشون بره کمک حال پدر ومادرش باشه چه اشکالی داره شما درحد رفتن بانک وزنگ زدنش هم واکنش داری . ،پنهان کاریش هم تقصیر شماست چون واکنش شما غیر عادیه .

اعصابشو ندارم دیگه خستم کرده نمیدونم ربطی به مامانی بودن داره یانه اما کلا دل خوشی از خانواده اش ندا ...

خب پولارخرج کن نذار اضافه بمونه ک بخاد بده ب کسی

زن آممدم و کاربر قدیمی ریپورتی ،،حرفامو ب دل نگیر
نمیفهممت. همسر من از مجردیش تا الآن که ۱۳ ساله ازدواج کردیم همیشه به خونوادش کمک کرده و من دخالتی نک ...

چیو نمی‌فهمی بگو تا توضیح بدم برات 

کمک تو چی میبینی 

من گفتم شک دارم ک کمک مالی می‌کنه یانه نمیتونم بفهمم فقط یکبار فهمیدم تا آخر دیگه به همه چی شک دارم حتی اگر راست بگه 

چیو نمی‌فهمی بگو تا توضیح بدم برات کمک تو چی میبینی من گفتم شک دارم ک کمک مالی می‌کنه یانه نمیتونم ب ...

خب کمک کنه چرا میخوای بفهمی که عصبی بشی . اصلا مگه عصبی شدن داره خونوادشه. چرا میخوای از همه چیز سر در بیاری که اونم پنهون کنه دعوا بشه

مشکل از شماست ،چرا فکر میکنی اگه پسری ازدواج کرد باید دور پدرومادر رو خط بکشه ،ایشون بره کمک حال پدر ...

چون بقیه اعضای خانواده اش هم کمکی نمیکنن فقط این 

چون خودمون وضعیت خوبی نداریم و من نمیتونم بفهمم ک کمک می‌کنه یانه جز یکبار ک فهمیدم از حسابش خرج کرده تا آخر دیگه بهش شک دارم ک دروغ میگه

همه اونایی ک کمک مالی میکنن شاید خودشون تو زندگی مشکل مالی ندارن اما ما داریم  

چون همش باهام دعوا داره یا پنهان می‌کنه یا باید خودم بفهمم از دهن مادر پدرش یا از اس مس چیزی ک مثلا فلانی نوشته مادرت گفته پول بریز برام حالا نمیدونم ک حساب خودش یا مادرش 

کلا کاراشون معلوم نیست درکشون نمیتونم بکنم نه کمک کردن شوهرمو یکبار ک ی چیزی ازش دیدم بسمه دیگه 

خب کمک کنه چرا میخوای بفهمی که عصبی بشی . اصلا مگه عصبی شدن داره خونوادشه. چرا میخوای از همه چیز سر ...

چون بدم میاد وقتی خودم ندارم یا زندگیمون تو وضعیت بی پولی هست ک خیلی هدف هارو داریم یا ی چیزی رو. نداربم نیاز دارم بخریم به اونا کمک کنه از نظر مالی 

بهم میریزم

چون بدم میاد وقتی خودم ندارم یا زندگیمون تو وضعیت بی پولی هست ک خیلی هدف هارو داریم یا ی چیزی رو. ند ...

ببین اون کار خودشو میکنه .‌ سعی کن پیگیر نباشی اعصاب تو هم بهم میریزه در عوض بیشتر خرج کن یا پس انداز کن متوجه بشه زندگیش کار زیاد داره

ببین اون کار خودشو میکنه .‌ سعی کن پیگیر نباشی اعصاب تو هم بهم میریزه در عوض بیشتر خرج کن یا پس اندا ...

بهم سخت پول میده هم کارتشو ک هیچوقت دوست نداشته دستم باشه یکی گفت کارتشو بگیر مرد اینجوریه باید مدیریت کرد اما نمی‌خواد ک بده 

مثلا به خودم گفتم وادارش کنم برام طلا بخر با ذوق میرفتم میگفتم میشه پول دستت اومد خورد خورد گاهی برام طلا بخری می‌گفت داری دیگه طلا میخوای چکار یا میگفتم کولر گازی برای اتاق میخری بهتر از کولر آبی همینارو هم با زور نمیگفتم یا میگه نمی‌خواد یا نمیخوره یا دق میده تا بخره برام جوری ک میگی مردشور اون چیزی خریدنت

ببین اون کار خودشو میکنه .‌ سعی کن پیگیر نباشی اعصاب تو هم بهم میریزه در عوض بیشتر خرج کن یا پس اندا ...

از تاپیک های خودم حالم بهم میخوره از همه چی بدم میاد گاهی وقتا از شدت ناراحتی گریم میگیره دلم میخواد بمیرم راحت بشم اما این چیزارو نبیبنم نشونم نبینم 

ی آدمی هستم ک خیلی حسرت میخورم میبینم بعضی مردا برای آرامش زندگی زنشون دخالت ندارن یا براشون زندگیشون بیشتر اهمیت داره تا این مسائل اما من خیلی وقته آرامش ندارم از شدت ناراحتی و عصبی بودن دلم میخواد یا من بمیرم یا شوهرم ک دیگه اذیت نشم هیچی بدتر از این نیست آرامشت بهم بریزه همش درگیر این باشی شوهرت پنهان کاری می‌کنه یا داره بهت دروغ میگه یانه یا دلش برای تو زندگیت نسوزه تیکه کلامش این باشه ک خانوادمن همین انگار آرامش من براش مهم نیست