2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

الان دیگه همه چی میتونه بخوره ولی چون دندوناش کامل نشده سعی کنید با پشت قاشق یا گوشکوب یه کم ریزش کنید .پسر من یک سال و نیمش بود غذا نمیخورد الان دوسالش شده بهتر شده.بهش یه مدت زینک دادم خوب شد

چندروزه نمیدونم چی بدم بخوره. 

آب مرغ میریزم تو برنج خوب بپزه با هویج و سیبزمینی نگینی خیلی ریز، دوست داره میخوره، 

موز ،تخم مرغ ، ماست ، سرلاک ،گوشت مرغ، سیبزمینی آب‌پز 

دختر من یکسال و‌ دو ماهشهواقعا هیچی نمیخوره،من نمیدونم چجوری جون داره انقد شیطونی میکنه و اصلا نمیشی ...

ازمنم نمیخوره به زووور باید بیفتم دنبالش دوتا قاشق بریزم حلقش خیلی نگرانشم

هر چی خودمون میخوریم از مغزیجات هم عاشق گردو هر روز میدم بهش  موز  شیر پاستوریزه کیک وکلوچه 

خیاط باشی😍مامان سه تا کلوچه👧👧🧑خدایا شکرت بابت یه آقایی خوب و همه چیز❤️وقتی پستی خطاب به منه مطمئن باش میخونمش اگه دیدی  ریپلی  نکردم بدون برام مهم نبوده که جوابت ندادم پس فکر نکن جوابت رو نداشتم بدون نمیخوام باهات هم کلام شم 😜تو تاپیک هیچ آقایی شرکت نمیکنم پس آقای ن هم نه تو تاپیک من بیان نه پست منو ریپ بزنن وگرنه...... وقتی کسی میگه واسه حاجتم صلوات یا آیت الکرسی  بخونید اگه لایک کردم پستتو بدون که خوندم فرستادم ❤️😍

من پسرم ۱۹ ماهشه

والا من همه چی براش میارم هیچی نمیخوره

فقط شیر پاستوریزه 

خدایا حسرت خاله شدن و به دل من نذار 💔دامن همه منتظرا رو سبز کن،خواهر منم جزوشون باشه....آمین یا رب العالمین 🤲پروردگارا دو تا پسرام نفسای منن،،،،مراقبشون باش👨‍❤️‍💋‍👨
2801