2777
2789
عنوان

سقط بچه چقدر اخه دردناکه

131 بازدید | 8 پست

من هفته ی هفتم خونریزی کردم و بچم سقط شد شکم اول بودم ولی چقدر دردناک بود تا بیرون بیاد قشنگ مردمو زنده شدم با این که هفته ام پایین بود

بیچاره اونایی که زایمانی طبیعی میکنن بچه ی کامل از واژنشون میاد بیرون چیکار میکنن

خواهرمم دوماهشه داره سقط میکنه🙂

خیلی اذیته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نشونه هاشو خیلی دیدم😍 به دلایلی تا ۱۳آبان تمدید شددددتیکر بارداری نیست تیکر آرزومه🤍 وقتی قرار باشه بشه،میشه به بهترین شکل ممکن هم میشه از قشنگترین راهها،توسط بهترین افراد اونم تو لحضه ای باور نکردنی،تو جایی که شگفت انگیزه.وقتی خدا بخواد میشه...و این روز ها زمان شدنه،قراره برام بشه از خدا خواستم که بشه، ایمان دارم که میشه لطفش همیشه همراهمه🤍تا تاریخ 1403/07/30 اون چیزی که میخوام میشه و زندگی من یه تحول خیلی مثبتی داره🥺روزی که این تاریخ به دلم افتاد 1403/05/22ساعت20:24روز دوشنبه بود ولی متنشو یه مقداری تغییر دادم😅حالا که امضامو خوندی یه صلوات میفرستی برام مهربون؟!🤍

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
الان داره سقط میکنه؟؟؟

اره با گرمیجات زعفران و اینا

قلبش تشکیل نشده 

دکتر گفت باید سقط بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نشونه هاشو خیلی دیدم😍 به دلایلی تا ۱۳آبان تمدید شددددتیکر بارداری نیست تیکر آرزومه🤍 وقتی قرار باشه بشه،میشه به بهترین شکل ممکن هم میشه از قشنگترین راهها،توسط بهترین افراد اونم تو لحضه ای باور نکردنی،تو جایی که شگفت انگیزه.وقتی خدا بخواد میشه...و این روز ها زمان شدنه،قراره برام بشه از خدا خواستم که بشه، ایمان دارم که میشه لطفش همیشه همراهمه🤍تا تاریخ 1403/07/30 اون چیزی که میخوام میشه و زندگی من یه تحول خیلی مثبتی داره🥺روزی که این تاریخ به دلم افتاد 1403/05/22ساعت20:24روز دوشنبه بود ولی متنشو یه مقداری تغییر دادم😅حالا که امضامو خوندی یه صلوات میفرستی برام مهربون؟!🤍

شما تجربه زایمان و سقط هر دو رو داشتی؟

نه من دوتا سقط داشتم خاهرم طبیعی زایمان کرد و یه سقطم داشت اون میگفت سقط سختره شایدم چون تو زایمان به یه امیدی درد میکشی و تحملت میره بالا ولی تو سقط کاملا تهی و نا امید

2804
نه من دوتا سقط داشتم خاهرم طبیعی زایمان کرد و یه سقطم داشت اون میگفت سقط سختره شایدم چون تو زایمان ب ...

من تجربه هر دو رو داشتم، زایمان به مراتب سخت تره،سقط از نظر روحی آدمو داغون می کنه ولی درد چندانی نداره‌.