2777
2789
عنوان

چجوری خونه مادرشوهرم کار نکنم

436 بازدید | 32 پست

من و نامزدم ی ماه بود قهر بودیم و یه سال و نیمه ک عقدیم

نامزدم مث مهمون میاد خونمون و میره ولی من با اینکه یه نفرم هر وقت میرم خونشون باید ظرف ده نفرو بشورم حتی جاریم ک یه بچه هم داره کار نمیکنه ولی من روم نمیشه ظرف نشورم و همه کارارو مادرشوهرم انجام بده

بنظرتون چجوری دیگ خونشون کاری انجام ندم از نامزدم لجم گرفته

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

به همین روال ادامه بده ده سال دیگه هم همینی . شوهر من بعد ده سال مث غریبه میاد و میره.ولی خانوادش از من توقع حمالی دارن.الان که فهمیدم نباید خیلی از کارا رو انجام بدم مستقیم تو روم میگن فلان کارو انجام بده

از نامزدت چرا لجت گرفته اون چ کار کنه تقصیر جاریه

چون وقتی قهر بودیم اثاث کشی کردیم ی بارم نیومد کمک کنه یا وقتی مادر من میخواد جایی بره ی بار بهش رو انداختم هزار بار اخم و تخم راه انداخت خب وقتی اون هیچ کاری نمیکنه چرا از کن انتظار دارن وقتی مادرش مریضه برم خونشون یا وقتی میرم خونشون کار کنم

اگ وظیفه اون نیست خب پس وظیفه منم نیست واس خانوادش کاری انجام بدم

من ازهر ۱۰ ۱۱ باری ک برم خونه مادرشوهر یک بارش شاید بشورم چقدرتشکرمیکنه و کلیم قبلش اصرارک نمیخاد ولش کن..ولی برای پهن ک جمع کردن سفره همیشه کمک میکنم

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
عزیزم الان فک کردی شوهرای ما خونه مامانمون ظرف میشورن؟همشون همینن دیگه

نمیگم بیاد ظرف بشوره ولی وقتی اثاث کشی داشتیم ک میتونست بیاد کمک کنه یا وقتی ی بار بهش گفتم مادرمو فلان جا ببریم اومد ولی با اخم و تخم

سفره رو جمع کنولی ظرف تنهایی نشوراگه دیدی کسی کف زد برو اب بکشاینطور نه عذاب وجدان داری نه ازت سواست ...

خب هیچ کس نمیاد سمت ظرفا 

جاربم خونش بغل مادرشوهرمه تا غذاشو مبخوره بدو بدو میره خونش حتی سفره رو هم جمع نمیکنه

منم هیچوقت درک نکردم چرا از ماخانوما توقع دارن تو مهمونیا کمک بدیم ،اما نوبت آقایون که میرسه ،کمک کردن میشه کسر شان ،حالا جالبه که همه داماد های فامیل شوهرم هروقت مهمونی هست توی سفره انداختن و پذیرایی خونه مادر خانومشون عین چی کار میکنن  و کمک میدن ،اونموقع شوهرمن حتی یه استکان هم جابجا نمیکنه تو خونه مادرم

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊
2801