2777
2789

دخترم تقریبا ۵سالشه. خیلی خسته میشم از دسش و بهونه هاش

بعضی وقتا دلم میخواد که مثلا مامانم ببرتش شبم نیارتش دوسدارم دو سه روز نبینمش

یا رفتارم باهاش بد میشه 

اینقدر خسته‌میشم ک‌ فکر میکنم دوسش ندارم 

توروخدا سر زنشم نکنید خودمم ناراحتم ک‌ این حس دارم بهش

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

اره واقعا بچه های این سنی رو مخن

کلا تو هر سنی رو مخن

مربی ایروبیک کودکان و نوجوانان و بزرگسالان و اسکیت کودکان هستم..سوالی در رابطه با هر رشته ی ورزشی و رژیم غذایی داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم💗😍 بوکسم کار میکنم اما فعلا حرفه ای نیستم🥲ای ام عاشق ورزش.

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

خواستم یه چیزی بگم دیدم باردارین پس چیز خاصی نیست .زن باردار خودش مثل بچه ها میشه کلا افکار و اخلاقش بهم میریزه

دوباره برگشتم به خاطر دوستان نی نی سایتیم 🥰ولی به دلایلی دیگه نمی تونم و نمیشه که مثل قبل اینجا فعال باشم🥺 فقط یک پیج شخصی اینستاگرام دارم که گاهی اونجا هستم ‌.هرکسی از شما دوستای قدیم و جدید اگه دوست داشتید میتونید درخواست بدین و آدرس پیج رو تو خصوصی بپرسید که بهتون بگم ❤️ 
راستش طبیعی که نیست شاید مال هورمون های بارداریه که کم حوصله شدی

نمیدونم گاهیم دوسش دارم و محبتش میکنم ولی بعضی وقتا خیلی زبون نفهم و رو‌مخه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
نمیدونم گاهیم دوسش دارم و محبتش میکنم ولی بعضی وقتا خیلی زبون نفهم و رو‌مخه

خوب دارن دوتا میشن صبرتو زیاد کن 

یه دوری توتاپیک هات زدم شوهرتم خیلی رو مخته 

همه چی باهم جمع میشه

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟
راستش طبیعی که نیست شاید مال هورمون های بارداریه که کم حوصله شدی

قبلا اینجوری نبودم الان همش میگم مامان ببرش . اونم شاغله نمیتونه ببرتش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم خواهر و برادر نداره؟

خواهرش ۱۳ روز دیگه ب دنیا میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم دخترم پنج سال شه خیلی هم شیطونه،الانم باردارم اتفاقا امروز گفتم کاشکی چند ساعت نبینمش،  بعد از ظهر رفت خونه بازی و بیرون با باباش تا شب تنها بودم قشنگ به همه کارام رسیدم بعدش که کارم تموم شد نشستم خونه رو نگاه کردم بغضم گرفت خونه داشت منو میخورد آنقدر که سوت و کور شده بود،بچه ها با شیطونی هاشون که قشنگن اونا هم بزرگ میشن و مارو تنها میزارن

خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌.

حق داری عزیزم 

همه ی ما مادر هستیم و داشتن این احساس چیزی از ارزش مادری شما کم نمیکنه

قدیم بچه ها کم توی خونه بودن ، همبازی داشتن ، سرشون گرم بود زیاد کاری با والدین نداشتن 

الان همه تو آپارتمان بدون همبازی و همیشه چسبیده ان به والدین و واقعا آدم نیاز به اندکی فاصله گرفتن ازشون داره 

سعی کن مهد یا پیش رو حتما ببریش  عصرا کلاس بذاری پارک و شهربازی ببری و از کسی کمک بگیری اینطوری میبینی به عصر نرسیده دلت برات تنگ میشه چه برسه دو سه روز  نباشه  

من بچه ام خیلی آروم و مستقله ولی بازم برای خودم تایم های جدایی ازش رو  در نظر میگیرم تا دچار افسردگی و روزمرگی نشم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

عزیزم بچه های یه دونه بیشتر اذیت میکنن همش بهت میچسبن باید براش هم خواهر باشی هم برادر هم همبازی حال دلشو درک کن اون از تنهاییه که اذیت میکنه و به قولی رو مخه پسرم وقتی خواهر دار شد خیلی اخلاقش بهتر شد همش باهمن اصلا به اصطلاح رو مخ من نیستن

2801