2777
2789
عنوان

بیاین قشنگ ترین شعرایی که خوندین رو بگین✨🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 127 پست
شده از درد بخندی که نباید چشمتمن در این خنده پر غصه مهارت دارمشده آیا به کلنجار نشینی که چه شدمن در ...

به به:)

Maybe there is someone more beautiful than me, but no one in this world can love and stay with you more beautiful than me.
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرابی‌وفا حالا که من افتاده‌ام از پا چرانوشدارویی و بعد از مرگ سهراب آم ...

دقیقا میخواستم همینو بنویسم🥺

نازنینا ما به ناز تو جوانی داده ایم 

دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا

خدایا یا ارحم الراحمین، به همه منتظرا نی نی سالم بده🥺❤️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

آنان که علی را خدا پندارند 

کفرش به کنار عجب خدایی دارند

گویند علی میزده صد وصله به کفشش 

ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود 

شیخی به زنی فاحشه گفتا: مستی.

هر لحظه به دام دگری پابستی؛

گفتا؛ شیخا، هر آن‌چه گویی هستم،

آیا تو چنان‌که می‌نمایی هستی؟ 

هم دعا کن گره ز کار تو بگشاید عشق

هم دعا کن گره ی تازه نیفزاید عشق

از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی....////                          پرسید:حضورش به چه ماند؟🤔گفتم:به شنیدن صدای آدمی که در غربت،به زبان مادریَت سخن بگوید....😍////

تو مرا ياد کنی يا نکنی، ‏باورت گر بشود گر نشود حرفی نيست؛

اما نفسم می‌گيرد، در هوايی که نفس‌های تو نيست..

Maybe there is someone more beautiful than me, but no one in this world can love and stay with you more beautiful than me.

من شاهد نابودی دنیای منم...باید بروم دست به کاری بزنم

من از عالم تو را تنها گزینم/روا داری که من غمگین نشینم؟✨🌸....کاراگاهای سایت توی تاپیکام شرکت نکنن و پستامم توی تاپیکای دیگران ریپلای نکنن😒
در خیالات خودم در زیر بارانی که نیستمیرسم با تو به خانه از خیابانی که نیست...............

عالی:)

پنهان اگرچه داری

چون من هزار مونس

من جز تو کس ندارم!

...پنهان و آشکارا

زمانی که دوستم مرا ترک گفت

به خورشید نگاه کردم

تا اشک‌هایم را خشک کند.

خورشید گفت:

«جان خورشید.

دلتنگ نباش.

دوستت هر کجا برود

من می‌بینمش

او هم حتمن

رو به من خاهد کرد

تا اشکهایش را خشک کنم.

جان خورشید.

به من نگاه کن.

فکر می‌کنی من این‌میان

پیوند خوبی نیستم.»

زمانی که هر دوِ دلها می‌شکند – بیژن الهی – دفتر جوانی‌ها

زمانی که دوستم مرا ترک گفتبه خورشید نگاه کردمتا اشک‌هایم را خشک کند.خورشید گفت:«جان خورشید.دلتنگ نبا ...

قشنگ بود..

2801