2777
2789

ای سیر تو این سایت سنجش

@لاله1375

همونم که میگن، نگاهِ ظاهرش نکن...! تدریس زبان متوسطه اول و دوم، پایه ی قوی و گرامر اصولی😍😁 بهم پیام بده اگر دوست داری زبانت پیشرفت کنه و نمره 20 بگیری..🤗 قیمت هر جلسه کلاسم خیلی کمه🙄

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

خدااااااا لعنت کنه اینارو 😐😐😐😐😐طفلی بچه ها چه استرسی میکشن بعد اینا هی میندازن عقب بی شرفا

بی تعلق به جهان باش که آزاده روی🕊️🤍.                                                    جانانم دختر زیبای من به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرت‌ با تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگیدبه من تکیه کن که تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد🫶🏻🫀            مشاور کنکور و دبیرم کمک خواستید در خدمتم😚🤍    
وای من شب شنبه عروسی دختر داییم هست چ خاکی بریزم کاش شنبه نمیومد

منم شب تولدمه😂امیدوارم ضد حال نخورم

لطفا برای نتایج کنکورم یه صلوات بفرست💜مرسی از دعاهاتون قبول شدم😭
خدااااااا لعنت کنه اینارو 😐😐😐😐😐طفلی بچه ها چه استرسی میکشن بعد اینا هی میندازن عقب بی شرفا

من انقدر منتظر بودم ک خبر رو شنیدم خندم گرفته😂شل شدیم دیگه

2804
من انقدر منتظر بودم ک خبر رو شنیدم خندم گرفته😂شل شدیم دیگه

حالا شما خوبید

من شاگردام چند روزه همش زنگ میزنن طفلیا گریه حالشون بده این وامونده هام هی عوض میکنن😑😐

بی تعلق به جهان باش که آزاده روی🕊️🤍.                                                    جانانم دختر زیبای من به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرت‌ با تمام سختی‌های دنیا خواهم جنگیدبه من تکیه کن که تکیه‌گاهت عاشقانه دوستت دارد🫶🏻🫀            مشاور کنکور و دبیرم کمک خواستید در خدمتم😚🤍    
حالا شما خوبیدمن شاگردام چند روزه همش زنگ میزنن طفلیا گریه حالشون بده این وامونده هام هی عوض میکنن😑 ...

💔