2777
2789
عنوان

قانع کردن بچه برای تک فرزند بودنش

904 بازدید | 85 پست

سلام خانمها من یه پسر ۱۱ساله دارم و خودمم ۴۰سالمه پسرم دو سه سال اصرار میکرد برای خواهر برادر داشتن و خیلی حسرت کسایی که دوتا بچه داشتن میخوره ولی من توانایی بچه دار شدن ندارم از لحاظ مالی شرایطمون خوبه فقط بخاطر سنم نمیدونم چطور قانعش کنم کسی این مشکلو نداشته

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

چرا تو ذهنش انداختی ک تک فرزند بودن بده؟

تقصیر پدر و مادر نیست بچه ها اکثرا دوستای خودشون و اطرافیانشون و میبینن دلشون خواهر و برادر میخواد

کاربر قدیمی. دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهم شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد

بهش بگو نمیتونم باردار بشم ..لطفا گول این حرفها رو نخورید ..بعد از تولد بچه مشکلات بین دو بچه زیاد میشه ..مدام میگه شما فرق میزارید ..شما اونو دوست دارید ..این مقایسه خیلی زیاد میشه تبدیل به حسادت و لجبازی و کینه میکشه

عزیزم من اطرافم دیدم با سن شما باردار شدن.چرا زودتر اقدام نکردی؟به نظرم زیر نظر دکتر باش از دکترا هم تحقیق کن و توکل به خدا کن باردار شو.مادربزرگم ۳ تا بچش و بالای ۴۰ سال زایمان کرد همه سالم.الان این همه سن ازدواج بالا رفته قاعدتا زایمانشون هم تو سن بالا اتفاق میفته

واسه سلامتی و عاقبت به خیری پسرم یه صلوات از ته قلبتون مهمونم کنید

سنت خوبه تا۴۵ سالگی فرصت داری.

اگر دلیل دیگه ای داری بشین باهاش صحبت کن

من به بچه ام گفتم خدا باید به پدر و مادرها بچه بده ، خدا فعلا صلاح دونسته تو یکی یدونه خونمون باشی .

دیگه نوجوون شد حقیقت رو میگم بهش. البته امید دارم معجزه بشه و بچه از تک فرزندی راحت شه. 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2801