2777
2789

اول از همه خودم بگم من ۴سال اقدام طبیعی داشتم و باردار نمی‌شدم اولا زیاد برام مهم نبود ولی دیگ سال آخر خیلی بهم فشار اومد همیشه اشک تو چشام جمع میشد بی اراده اشکام می‌ریختن بخاطر تلاشهای بی نتیجم 

هر ماه شوهرم می‌گفت پس چرا دخملم و نگه نمی‌داری تو شکمت برام بیاریش 🙂

دیگ زدم به سیم آخرو رفتم یه متخصص با مطب شلوغ گرما و سرما رو به جون خریدم اینم بگم پیش این دکتر ده تومن سر سه ماه خرجم دراومد 

و ماه دوم لترزول و آمپول اچ ام جی و اچ سی جی مصرف کردم به مامانم گفتم یه بیبی چک خوب بخر چون یک هفته مونده بود به موعد پریودم خواستم بزنم و خیال خودمو با بیبی منفی راحت کنم بعد بشینم گریه کنم از اول شروع کنم 

من که رفتم دستشویی و بیبی چک نواری و زدم تو طرف ادرار با خواهرم همینجوری نگا میکردیم خواهرم می‌گفت ای خدا مثبت بشه منم گفتم ببین حالا ما از اون شانسا نداریم منفی میشه یه خط افتاد قیافم وا رفت😑 بعدش کم کم دیدم داره یه خط دیگ هم ظاهر میشه گفتم من توهم میزنم خواهر توام میبینی ؟ گفت اره ای جانم مبارک باشههه 

دوتایی رفتیم به مامانم نشون دادیم همون ساعت رفتم آزمایش بتا اونم مثبت شد😍 بعد ازظهرش رفتم پیش دکتر گفت مبارکه به شوهرم گفتم می‌گفت دروغ نگو سرکارم میزاری اونم باور نمی‌کرد چون همیشه منفی بود آزمایشام 

خلاصه اگه حوصله دارین تعریف کنید منتظرا هم امیدشون و از دست ندن 

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗
موعد پریودم گذشته بود رفتم آزمایش خون دادم مثبت شدالبته من تازه باردار نشدم مال ۲ سال پیشه

خدا حفظش کنه عزیزم❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

حالا من منتظرم باردار بشم ولی شاید باور نکنی تموم تاپیک‌هایی که برای سوپرایز کردن بارداری و حس و حال باردار شدن که کاربرا زدن رو دونه به دونه نشستم خوندم و تصمیم گرفتم که خودمم یه دونه از اون تاپیکاها بزنم

حالا من منتظرم باردار بشم ولی شاید باور نکنی تموم تاپیک‌هایی که برای سوپرایز کردن بارداری و حس و حال ...

منم همه اونارو خوندم🥺 باورت نمیشه ولی شب قبل آزمایش من تو رویاهام خیال بافی میکردم که آره فردا دیگ مثبت میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗

دو ماه بعد عروسی یک هفته پریودیم عقب افتاد داشتم سکته میکردم 😂 بیبی چک زدم نامعتبر شد یکی دیگه زدم مثبت شد زنگ زدم ب شوهرم گفتم مگه ظهر نیای خونه خونت حلاله🤣 خلاصه این فسقلی یهویی شد یه دخمل عین باباش چش رنگی و بور و من شوهرم رو نکشتم😁😂

منم همه اونارو خوندم🥺 باورت نمیشه ولی شب قبل آزمایش من تو رویاهام خیال بافی میکردم که آره فردا دیگ ...

عزیزمم🥲❤️

الهی شکر که باردار شدی خدا انشالله برات یه زایمان آسون رقم بزنم و فرزندت نامدار و صالح باشه و سالم