2777
2789
عنوان

نظرتون راجع به این مرد متاهل چیه بیایین اسکرین پیاماش

| مشاهده متن کامل بحث + 26269 بازدید | 563 پست
چرا چرت و پرت میگی آسمون ریسمون میبافیریلز فرستادی۱۲ خط تایپ کردیکل گذشترو پیش کشیدیبعد تازه میگه من ...

خودشو مریم مقدس نشون میده!ادم با کسی ک عکس بدنشو به زور بخواد بازیش بده میره لاس میزنه؟فک کرده گوشا همه اینجا مخملیه🥴

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اره بابا 😂خیلی خوب حرف زدی ادمین هستی؟دوره دیدی؟

قربونت😍😊

اره دوره زیاد دیدم

اره ادمین پیج لیزرم

😍اگرفامیلی دارین که آنلاین شاپ داره و ادمین میخاد میشه منو بهش معرفی کنید؟🥹😍🥰
اره بابا 😂خیلی خوب حرف زدی ادمین هستی؟دوره دیدی؟

کجا خوب حرف زده

این انقدر خودشو هول پسره نشون داده

که پسره برگشته بهش گفته باورت نمیشه با من حرف میزنی🤣🤣🤣

وفا با عهد او پیوسته باشد💍♾️ سن جانمنان آیری جانسان🫂
کاری به زنش ندارم چون زنش انتخاب مامانشهخودش باید تقاص پس بده امیدوارم خدا حقمو بگیره حتی عکس قسمتای ...

پس محض رضای خدا موش نمیگرفته که بهت مشاوره می‌داده خاطرات تلختو فراموش کنی . دیگه چه تشکر و قدردانی داشتی ازش بکنی؟

عزیزم ماحرف نمیزدیم ک بعداز دوسال یه ریلز فرستادم اصلنم توقع نداشتم حرف بزنم و خودش چتو شروع کرداره ...

اول خودت شروع کردی حالا که متاهله دیگه دست از سرش بردار بسپر به خدا اگه گناهی کرده باشه خودش تقاصشو پس میده 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...
کاری به زنش ندارم چون زنش انتخاب مامانشهخودش باید تقاص پس بده امیدوارم خدا حقمو بگیره حتی عکس قسمتای ...

اگه زنش انتخاب مامانش بود به تو پا میداد که نداده زنشو دوست داره زیادم داره 

بعد شما چرا فرستادی عکس براش 

واقعا فکر کردی بعدش میاد خاستگاری چقدر ساده ای 

بنظرم که اصلن نباید به اون آقا لحظه ای فک کنی، حتی اگه مجرد بود. حالا که اینجوری بحث شروع کردی قطعا فهمیده که هنوز هم بهش فکر میکنی  و خودتو باختی. و خواسته که بهت بفهمونه اتفاقات تو گذشته براش شیرین بود ولیییی تموم شده و زندگی خودشو داره و به کسی حق دخالت نمیده اما با گفتن فرصتی بهتر بهت خواسته بگه اگرررر روزی مننننن خودم خواستم میام سمتت. گلم تو اگر قدر خودتو بدونی اصلن جواب ادمایی که برات تموم شدن نباید بدی چه تقصیر تو باشه چه تقصیر اون و چه تقصیر شخص سوم.

عزیزم ماحرف نمیزدیم ک بعداز دوسال یه ریلز فرستادم اصلنم توقع نداشتم حرف بزنم و خودش چتو شروع کرداره ...

تقاص چیو پس بده ؟ اینکه دوسال بعد تو ازدواج کرده؟😐

حالت خوش نیستااا

شونصد بار خاست بپیچونتت هی ریپ زدی رو پیامات ک عکس زنتو بده😐

زن ادم دخترای رنگاو رنگ مردم نیستن ک چپ و راست ب این و اون پیام میدن، یارو رو زنش تعصب داره چرا باید عکسشو ب تو بفرسته؟

چرا چرت و پرت میگی آسمون ریسمون میبافیریلز فرستادی۱۲ خط تایپ کردیکل گذشترو پیش کشیدیبعد تازه میگه من ...

تو از صبح تو تاپیک من چی میخوای میبینی جوابتو نمیدم هی بیشتر نظر میدی شخصیتتو داری نشون میدی

ازصبح هرچی دلت خواست گفتی وهزار جور انگ زدی

ب همون قران قسم هرچی قضاوت کردیو اون دنیا باید جواب پس بدی ومن نمیبخشمت 

دلم بدجوری باقضاوت بیجات شکست از خدا نمیترسی؟

😍اگرفامیلی دارین که آنلاین شاپ داره و ادمین میخاد میشه منو بهش معرفی کنید؟🥹😍🥰
چقدر همه مریم مقدس شدنخودتون هم بودین کنجکاو می‌شدين عکس زنش ببینید بالخره با چ تحفه ای ازدواج کرده

این که عکس اندامشو فرستاده بی گناهه 

و اون زن بدبختی که شرعا پیش شوهرشه تحفه😒

تو از صبح تو تاپیک من چی میخوای میبینی جوابتو نمیدم هی بیشتر نظر میدی شخصیتتو داری نشون میدیازصبح هر ...

مطمئن باش اون دنیا نه تنها کسی منو بازجویی نمیکنه بلکه بچه و خانوم اون اقا بابت اینک تو رو نشوندم سرجات ازم تشکرم میکنن

وفا با عهد او پیوسته باشد💍♾️ سن جانمنان آیری جانسان🫂
بعد شروع کرد به سوال پرسیدن من اصلا به هیچ وجههه قصد نداشتم پیام بدم بهش باهاش حرف بزنم همیشه هرموقع ...

خودت شروع کردی دیگه مقصری

دیگه ادم قحطه ک بعد ۷ سال؟

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2801