2777
2789
عنوان

نظرتون راجع به این مرد متاهل چیه بیایین اسکرین پیاماش

| مشاهده متن کامل بحث + 46157 بازدید | 563 پست
سلام من خودم درگیر اقایی بودم و درک میکنم احساساتتو ولی لطفا دیگه بهش میام نده اون متاهله زن داره بچ ...

عزیزم ماحرف نمیزدیم ک بعداز دوسال یه ریلز فرستادم اصلنم توقع نداشتم حرف بزنم و خودش چتو شروع کرد

اره کاریش ندارم ولی فقط دلم میخاد تقاص کارشو پس بده 

😍اگرفامیلی دارین که آنلاین شاپ داره و ادمین میخاد میشه منو بهش معرفی کنید؟🥹😍🥰

ادامه نده

برای تو سرگرمیه یا یاداوری گذشته برای خانم اون اقا خنجر به قلب راحت با زندگی مردم بازی نکن حد خودتو بدون

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

عزیزم ماحرف نمیزدیم ک بعداز دوسال یه ریلز فرستادم اصلنم توقع نداشتم حرف بزنم و خودش چتو شروع کرداره ...

بیخیال دلتو از کینه پاک کن 

کینه بیشتر از اینکه به اون اسیب بزنه داره به خودت اسیب میزنه و به عقب میکشتت

اسی بنظر من چتتون مشکلی نداره چیز بدی نگفته با حد و مرز حرف زده مثل دوتا دوست بهشبهت فهمونده متاهله ...

بنظرت خیلی کووچیک کردم خودمو؟

چقدر همه مریم مقدس شدن

خودتون هم بودین کنجکاو می‌شدين عکس زنش ببینید 

بالخره با چ تحفه ای ازدواج کرده

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
بیخیال دلتو از کینه پاک کن کینه بیشتر از اینکه به اون اسیب بزنه داره به خودت اسیب میزنه و به عقب میک ...

اره خیلی دلم گرفته...ازاین ناعدالتی این دنیا...عجیب دلم از ادما گرفته

چقدر همه مریم مقدس شدنخودتون هم بودین کنجکاو می‌شدين عکس زنش ببینید بالخره با چ تحفه ای ازدواج کرده

ههمه اینایی ک تهمت زدن رو نمیبخشم 

تک تکشون دلمو شکوندن و قضاوت نابه جا کردن و هزار جور انگ زدن بهم 🫠

نه تو عادی حرف زدی بنظر من منطقیه فقط مثل یک دوست به یادش افتادی و ازش تشکر کردی اینجور بنظر میرسه ...

خداروشکر

خوشحالم اینو میگی خیلی دلم میخاست همین برداشتو کنه ک با یه مرد توی خیابوون هیچ فرقی ندارع واسم

مرسی ازت روحم شاد شد😀😍

عزیزم ماحرف نمیزدیم ک بعداز دوسال یه ریلز فرستادم اصلنم توقع نداشتم حرف بزنم و خودش چتو شروع کرداره ...

چرا چرت و پرت میگی آسمون ریسمون میبافی

ریلز فرستادی

۱۲ خط تایپ کردی

کل گذشترو پیش کشیدی

بعد تازه میگه من نمیخواستم اصلا حرف بزنیم

لااقل زن باش پای اشتباهی ک کردی وایسا گردن بگیر دیگ تکرارش نکن

وفا با عهد او پیوسته باشد💍♾️ سن جانمنان آیری جانسان🫂
اگه صلاح میدونی برو زنش رو طلاق بده نکنه خوشبخت باشه هااا😏

کاری به زنش ندارم چون زنش انتخاب مامانشه

خودش باید تقاص پس بده 

امیدوارم خدا حقمو بگیره حتی عکس قسمتای خصوصی بدن منو هم دیده باگول زدنم 

بعد رفته الان با خیال راحت بایکی دیگ میخوابه 

عزیزم اون بزور عکس بدن منو درخواست میکرد؟مثلا میگفت یچیزایی بمونه سوپرایز برا بعداز ازدواج بعد رفته ...

عزیزم این اولین بار نیس که پسری تموم چارچوبای ارتباطی رو زیر پا میذاره آخر سر هم میره سراغ یه نفر دیگه قطعا آخرین بار هم نخواهد بود. شما خودت هم احساسی رفتار کردی و اشتباه کردی که اون به خودش اجازه بده چنین درخواستی کنه. حالا با ادامه ارتباطتتون هر چند در حد چت مطمئن باش وقتی به خودت میایی که جای جبران نمیمونه

2801