2777
2789
عنوان

نظرتون راجع به این مرد متاهل چیه بیایین اسکرین پیاماش

| مشاهده متن کامل بحث + 58688 بازدید | 563 پست
ارتباطت رو با خدا بیشتر کن، هم برای این که دلت آروم بشه و هم این که واست همه چی رو جبران میکنه.هرچی ...

سعی میکنم ازاین بعد❤❤❤

خدا خیلی نجاتم داده هر بار ک ازش درخواست کمک گرفتم

امیدوارم این بارهم کمکم کنه چون واقعا فقط خودش میدونه چقدر صاف و ساده ام وزود گول میخورم

😍اگرفامیلی دارین که آنلاین شاپ داره و ادمین میخاد میشه منو بهش معرفی کنید؟🥹😍🥰
اره باید میگفت خودشچشم کاریش ندارم امیدوارم فقط خدا جوابشو پس بده

آفرین دختر خوب. وقت و احساستو تلف نکن

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /بزن باران بهاران فصل خون است /بزن باران که صحرا لاله گون است /بزن باران و شادی بخش جان را /بباران شوق و شیرین کن زمان را /به بام غرقه در خون دیارم /به پا کن پرچم رنگین کمان را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام استارتر

میگم... کاش وقتی فهمیدی متاهله ادامه نمیدادی... خودتو کوچیک کردی و اونم خیلی خودشو دست بالا گرفت

البته خیلی سرد حرف میزد و در حد مرور خاطرات جواب میداد ولی بازم ادامه دادن گفتگو و اصرار برای دیدن عکس خانوادش درست نبود

کاش دیگه بهش پیام ندی و پیگیرش نباشی

عزیزم اون بزور عکس بدن منو درخواست میکرد؟مثلا میگفت یچیزایی بمونه سوپرایز برا بعداز ازدواج بعد رفته ...

لطفا ناراحت نباش به روح خودت داری آسیب میزنی ، اون از جاش تکون نمیخوره ولی شما اشک از چشمات جاری میشه با فکر کردن بهش

به دنبال پیشرفت های بیشتر باش 

گلم اگر از زندگیش راضی بود با شما چت نمیکرد،،، پس یه کمبودی تو زندگیش داره که جوابت رو داده،،،،،،، و ...

نمیدونم گفتم حتما بخاطر اخلاقشه و چون قبلا هم همین بود همینطوری حرف میزد 

نمیدونم چون شاید نظرم اینه ذات ادم ک عوض نمیشه باازدواج

شاید ولی ناراحتم نمیشم ک خوشبخت نباشه چون دل منو شکسته باید تقاصشوپس بده

اره من خودم میدونم مشکل دارم هرازگاهی میرفتم سمتش ازهیجان...باید قطع بشع به کل ولی اون منو فالوکرده واستوریامو میبینه من انفالوش کردما همون موقع

تو فقط بمن بگو چیکار کردم؟اینقدر حق رو نداشتم چرا همش اون سوال بپرسه از زندگی من ؟

اصلا لزومی له ادامه صحبت نبود به محض اینکه متوجه شدی متاهله باید تمومش میکردی اونم هر چی میخواست و می‌پرسید نه جواب میدادی نه شما سوال میکردی . کات به معنای واقعی

اسی بنظر من چتتون مشکلی نداره چیز بدی نگفته 

با حد و مرز حرف زده 

مثل دوتا دوست 

بهش

بهت فهمونده متاهله و قصد خراب شدن زندگیش نداره شاید ترسیده از عکسش سو استفاده کنی

به هر حال تو هم خوب جمعش کردی

و گذشت 

دیگه ۷ سال گذشته تو هم بهش فکر نکن 

چ ادم احمق و اویزون و پیله ای هستی😐

بعد ۷ سال ب یارو پیام میدی اونم با لبخند و گل و بلبل؟

یارو ازدواج کرده بازم نشستی براش نوشابه باز میکنی؟

چسخلی؟

حالا یارو چقد پشت تلفن بهت خندیده و مسخرت کرده

مطمئن باش انقد ادم بی سیاستی هستی سالی ی بارم ب یادت نمیفتاده تو خودتو الکی هی مینداختی بهش

لطفا ناراحت نباش به روح خودت داری آسیب میزنی ، اون از جاش تکون نمیخوره ولی شما اشک از چشمات جاری میش ...

درسته دعا کن واسم🫠کاشکی منم عقلم  غلبه داشت به قلبم

واقعا نمی‌فهمی یا خودت رو میزنی به نفهمی

بابا یارو اسکولت کرده

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..خدایاشکرت که به آرزوهام رسیدم  به امید بی بی چک مثبت...پس تو کی میای نی نی کوچولو نمیدونی آبجی جونت برات چیا خریده نمیدونی مامانی و بابایی چقدر منتظرتن .خدایا شکرت بالاخره...

سلام من خودم درگیر اقایی بودم و درک میکنم احساساتتو 

ولی لطفا دیگه بهش میام نده 

اون متاهله زن داره بچه داره مسئولیت داره زندگی دو نفر ادمو سر ی عشقی ک به فرجامم نرسید تحت تاثیر بد قرار نده 

من این جنس درد تورو میشناسم 

ولی خودم از اردیبهشت پارسال باهاش دیگه حرف نزدم به خودم قول دادم پیام ندم و ندادم

اسی بنظر من چتتون مشکلی نداره چیز بدی نگفته با حد و مرز حرف زده مثل دوتا دوست بهشبهت فهمونده متاهله ...

مرسی عزیزم از نظرت❤🌹

اره خداروشکر باحدو مرز پیش رفتیم البته قبلشم تا همین حد بود زمانی ک زن نداشت به هرحال حسی دیگه نیست

مرسی عزیزم از نظرت❤🌹اره خداروشکر باحدو مرز پیش رفتیم البته قبلشم تا همین حد بود زمانی ک زن نداشت به ...

اره بچها خیلی گارد گرفتن 

دوتا آدم معمولی جدا از احساس دارن حرف میزن چه اشکال داره 😂بنده خدا هیز و هولم انگار نیس دیگه اینجا

2801