2777
2789
عنوان

از دست این گربه ها چیکار کنم

113 بازدید | 11 پست

چند تا گربه خونه هست شوهرم از کوچیکی بهشون غذا داده والان بزرگ شدن ولی خیلی تو دست وپا هستن... همیشه جلو در ورودی میشینن و در باز باشه میان تو.. یه باغچه کوچولو دارم دلم میخاد سبزی خوردن بکارم ولی اونجا پی پی میکنن.. نمیشه سبزی کاشت... دیگه کلافم کردن همسایه ها هم شاکی شدن از دستشون... به نظر شما ببرم یه جا که دور از خونه باشه بزارمشون گناهه؟ 

البته اونجا غذا گیرشون میاد ولی بازم عذاب وجدان دارم... چیکار کنم 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ببرشون یه جای دور ،،،،تو بیابون نبری ،،ببر یه جا که بتونن اب و غذا پیدا کنن

شوهرم میگه اگه این کار رو کنی یه اتفاق بد برامون میفته... به خونه وابسته شدن نمیتونن جای دیگه زندگی کنن... خیلی دوستشون داره اگه بفهمه من بردمشون غوغا میکنه 

درمورد بقیش نمی‌دونم اما دور باغچه حصار بزن نمیرن سمتش

فقط باغچه نیست خیلی اذیت میکنن.. همیشه رو پشت بوم میرن هیچی نمیشه بزاری بیرون یا روی پشت بوم.. بچه هام بغلشون میکنن ومیترسم مریض بشن... پا در جلو در ورودی پر از موی گربه هست.... شوهرم براشون خرابی مرغ وگوشت می‌خره میزاره فریزر هر روز گرم میکنه بهشون میده تو حیاط همیشه بو مرغ وگوشت میاد... از دست شوهرم وگربه ها خسته شدم وگرنه که منم دوستشون دارم ولی نه اینکه تو حیاط نگهشون دارم

اینکارو نکن برکت‌‌ از زندگیت میره!!!گربه نشونه برکته ، حواست باشه سگ و گربه تاوانه خیلی سختی‌ دارن!

خرافه درست نکنید، وقتی به زندگیش آسیب میزنه حق داره بدون آزار دادن حیوون دورش کنه

فقط باغچه نیست خیلی اذیت میکنن.. همیشه رو پشت بوم میرن هیچی نمیشه بزاری بیرون یا روی پشت بوم.. بچه ه ...

به شوهرت بگو دیگه بهشون غذا نده، صدای سگ دانلود کن بذار برن، دستگاه دور کندده گربه بگیر کلیی راه هست....