2777
2789

رفته مدرسه بعد تو مدرسه دو تا کلاس از پایه اینا بوده یکی معلمش زن و یکی معلمش مرده که این تو کلاس مرده بوده روز اول رفته سرکلاس از مرده خوشش نیومده از فرداش میرفته سر کلاس زنه بعد چن روز یکی هز همکلاسیهاش که تو کلاس مرده بود اینو میبینه میگه کجایی آقا هروز برات غیبت میزنه😂

یعنی خودش کلاسش عوض کرده بوده 😂تعجبم از زنه هست نمیگفته این کیه میاد سرکلاس😂

پسرعموی من 

تو مهد ک بوده 

بدون اینک ب کسی بگه از مهد نیومده بیرون یا فرار می‌کرده 

بعد باباش اتفاقی از جا میدون رد میشه میبینتش 

می‌ره خونه عمم😂😂😂😂😂 

هروقت خواستی نظری بدی ب این فکر کن پشت کاربری یک ادمی نشسته ک قلب داره:)

چه معلم های پرتی داشته

کلی بچه خیلی زرنگه ماشالله🤣

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

پسرعموی من تو مهد ک بوده بدون اینک ب کسی بگه از مهد نیومده بیرون یا فرار می‌کرده بعد باباش اتفاقی از ...

الان چندسالشه؟🤣

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
الان چندسالشه؟🤣

الان کلاس چهارمه 

کلاس اول تا سوم معلماش زن بودن 

الان مرد شدن میگ من خوشم نمیاد نمیخوام برم مدرسه بر من دنبال مدرسه ای بگردین ک معلم چهارمش زن باشه😐😐😐😐😐

هروقت خواستی نظری بدی ب این فکر کن پشت کاربری یک ادمی نشسته ک قلب داره:)