2777
2789

اصرار نکن که بخوره گرسنه بشه سنگ هم جلوش بذاری میخوره

دختر منم همین بود تنها چیزی که میخورد فقط شیر بود 

ماشاالله الان تغذیه اش خوب شده کار خاص هم نکردم فقط بهش گیر ندادم

وا خب ببرش دکتر کودکان  عجبا وایسادی معجزه بشه بعدشم باید چکاب بده احتمال کم خونی داره  انقد وایسادی تا دلت خون بشه  😐

یه روز من دلم میگیره یه روز تو  پس هوای دل همو داشته باشیم 💚💙💛

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

خوب ببین چی دوست داره اونو درست کن میوه میخوره میوه بده بعضی بچه ها فقط مرغ یا کباب میخورن . بعد هم بچه ها معمولا تو مدرسه و مهد همه چی رو به هوای هم میخورن.  اگه مدرسه برنامه غذای گرم داره استفاده کن. بعضیا هم غذاهای مایع مثل آش بیشتر دوست دارن. 

قبلش هم ببر دکتر یه آزمایش انگل و کم خونی بنویسه شاید بی اشتهایی مال اینا باشه. 

نکن توروخدا اون بچه تنها پناهش تویی اگه باهاش خوب رفتار نکنی بی پناه میشه روحیه اش آسیب میبینه صبح م ...

آدرسش رو بهم نمی‌دید

بلکه آنلاین ویزیت کنه

هیییچی نمیخوره هیییچی فقط یکم آب جوش با نبات بهش دادم خورد با ۴ دونه پسته به زوووور😭😭

هنوز استفاده می‌کنید بعد این که قطع کردید دیگه اشتهاش خووب شده

نه والا اخرین بار پارسال براش گرفتم اسمشو یادم نیست بخدا فقط یادمه یه شیشه قهوه ای مثلثی شکل بود

نه الانم خوبه اشتهاش

شربت زینک کودکان خوبه یه مدت قبل ناهار بده بخوره

هله هوله نخر

غذای مورد علاقش رو بپز

هفته ای یکی دوبار رستوران ببرش

همون سه وعده اصلی بهش غذا بده 

برای مدرسه هم فقط دوتا تغذیه بزار که میاد خونه ناهار گرسنه باشه.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
اصرار نکن که بخوره گرسنه بشه سنگ هم جلوش بذاری میخورهدختر منم همین بود تنها چیزی که میخورد فقط شیر ب ...

اصرار نکن چیه بچه با بچه فرق داره  

یه روز من دلم میگیره یه روز تو  پس هوای دل همو داشته باشیم 💚💙💛
دودفعه شربت ایمونیس میدادم تا میدادم مریض می‌شداسم شربت‌های شما چیه؟!بچه هارو بداخلاق نمیکنه؟

ایمونس برااشتهانیس که براتقویت سیستم ایمنی بدن

ماهدخت ونوردختم😍خدایادخترانم رو درزیرسایه الطاف ومحبتت محافظت بفرماامین🙏🙏
هنوز استفاده می‌کنید بعد این که قطع کردید دیگه اشتهاش خووب شده

کدوم شهری 

حتما ببرش پیش متخصص تغذیه 

منم از بچگیم بد غذا ‌کم غذا بودم 

الان کل بدنم درد میکنه تو رو خدا جدی بگیرین 

خوب ببین چی دوست داره اونو درست کن میوه میخوره میوه بده بعضی بچه ها فقط مرغ یا کباب میخورن . بعد هم ...

والا کلی آزمایش گرفتم

چون شهرمون متخصص نداره کارشناس تغذیه داره همسرم قبول نکرد ببرم پیش کارشناس

میوه که اصلا غیر از انبه تازه زیادم نمیخوره یه کم اصلا نه میوه علاقه داره نه چیزی

فقط اهل فست فوده خوب

یکی از بچه های بد غذا رو من داشتم 

تا قبل ۶همه میگفتن چقدر لاغر از ۵سالکی به بعد الان چاق شده 

ببین جی دوس داره براش بپز 

بچه ها عاشق سیب زمینی سرخ کرده آن 

هرچی میپزی کنارش یک سیب زمینی هم براش سرخ کن و بگو در صورتی میتونی بخوری که هم غذا بخوری هم اینو

اصرار نکن چیه بچه با بچه فرق داره

خب به زور بریز ته حلقش تو خونه هم دعوا راه بنداز که چرا نمخوری ببین میخوره یا نه

من تجربه شخصی خودم رو گفتم شما هر جور دوست داری با بچه ات رفتار کن

والا کلی آزمایش گرفتمچون شهرمون متخصص نداره کارشناس تغذیه داره همسرم قبول نکرد ببرم پیش کارشناسمیوه ...

سرصبح خواهرکی صبحونه میخوره براش لقمه بزارتومدرسه بخوره 

ماهدخت ونوردختم😍خدایادخترانم رو درزیرسایه الطاف ومحبتت محافظت بفرماامین🙏🙏
2801