2777
2789

انرژی خوار، حسودزیر پوستی

افکار و رفتار: بچگانه

حرف زدن و ادعا: علامه دهر

آنکه دائم هوس سوختن ما میکرد، کاش می‌آمد و از دور تماشا میکرد

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

تحییرم میکرد ناامیدم میکرد چون خودش معلم بود من نه ازش جدا شدم و الان خودمم معلم شدم به خواست خدا

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

نمیدونم چی بود ازبچگی باهم بودیم خیلی صمیمی بودیم تودانشگاه زیرپوستی حسادت میکرداهمیت نمیدادم یواشکی کلاس خصوصی میرفت وبهم نمیگفت بازم اهمیت نمیدادم خیلی پولداربودن عقدکردم دعوتش کردم نیومد بعدگفت بخداواسه عروسی میام مشکل داشتم واسه عروسیم دعوتش کردم نیومد تااخرشب چشمم به در بودکه بیاد ولی نیومد خیلی دلم ازدستش شکست خطموعوض کردم چندسال ندیدمش 

گاهی انسانم آرزوست
نمیدونم چی بود ازبچگی باهم بودیم خیلی صمیمی بودیم تودانشگاه زیرپوستی حسادت میکرداهمیت نمیدادم یواشکی ...

یاد همین دوست بی مصرف خودم افتادم 

آنکه دائم هوس سوختن ما میکرد، کاش می‌آمد و از دور تماشا میکرد
یاد همین دوست بی مصرف خودم افتادم

شماره مادرم روداره چنددفعه تماس گرفت که شماره اموبهش بده به مادرم گفت بهش نده رابطه ما خیلی صمیمی بود طوری بودکه میرفتم مسافرت اول برااون سوغاتی میگرفتم بعد واسه خودم هم ست اون وسیله رومیگرفتم 

گاهی انسانم آرزوست