2777
2789

عاقا اکسم حدود یک ماهه رگباری پیام میده من بهش گفتم رابطه به هیچ وجه نباید باشه گفت اون بمونه بعد ازدواج ...گفتم حتی چیزای کوچیکم نباید باشه تا دوتامون واکسن بزنیم گفت باشه گفت فقط بخاطر خودت میخوامت دختر خوبی هستی دلم نمیخواد از دستت بدم

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

😐خب ببین چطور پسریه،اگه خوب نیس بهش فکر نکن واقعا

تغییر فاز میده یبار بهم گفت دلم رل نمیخواد دلم کارای ...میخواد الان زده زیرش میگه نه اونشب حالم یه طوری بود چرت و پرت گفتم اصن یادم نیس 

سلام. إن شاءالله طاعات قبول. 

رل اکس پارتنر رابطه شوگر و .... مصادیق بی عفتی و فساد هستن. صحبت هم در موردشون در اینجا قبیح و زشت هست و باعث عادی انگاری میشه در جامعه. لطفا عمدا یا سهوا این چیزا رو ترویج نکنید

به شرع پایبند باشید. صحبت و نگاه از روز هوس عیرشرعی و گناهه. پایان گناه خسران رسوایی و پشیمانیست.

از مسیر فساد انتظار خیر داشتن خطاست.

السلام علیک یا امیرالمومنین مولا علی علیه السلام 

@خربوریدان‍ 

الله. پاک باش و خدمتگزار. دنیا فریبندس. عمر کوتاهه. حساب کتاب نزدیکه. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و اهلک اعدائهم 
2801