2777
2789
عنوان

شوهرم بهم گفت عکس عقدمو برات میفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 86 پست
وویس و چت و عکسهر چند تو دادگاه شاید به جایی نمی‌رسیدولی واسه تهدید خوب بودخودشم شکه بودمن عادت نداش ...

منم همه اینارو ازش دارم و باهروکیلی صحبت میکنم میگه اینارو قاضی قبول نمیکنه خب اخهههه چیو قاضی باید قبول کنه

من حتی ازش مبتلا ب ویرووس اچ پی وی شدم

اما رفتیم دکتر اون بدنش قوی بوده زگیلی نداشت 

منم ترسیدم برم دادگاه و بگم و شوهر عوضیمو بفرستن ازمایش و سیستم ایمنی بدنش قوی باشه و دربیاد ک ویرووس و دفع کرده واونموقعه من ضایع میشم

هرچند مطمئنم از کثافت کاریاش گرفتم اما زبونم بستس ودستم ب جایی نمیرسه و فقط از خدا کمک میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اشتباهم این بود عاشقش شدم و با مخالفت خانواده ام باهاش ازدواج کردممن ی مهر طلبم و واقعآ وابسته اش ...

متاسفانه تاوان مهر طلبیت هم دادی، کاش اون موقع به جای ازدواج دنبال حل و درمان مشکل مهر طلب بودنت میرفتی، عمرت حروم نمی‌کردی

عیب نداره هنوزم وقت هست زندگیتو بساز، برو تراپی اعتماد بنفستوببر بالا

که هرچی میکشیم ما زنا از ندونستن قدره خودمونه

اینجا اشتباه از زنهاست، شناخت کافی پیدا نمیکنن زرتی عقد میکنن، زرتی بچه میاد وسط، استارتر میگه از او ...

من همون سال اول ازدواجم باردار شدم یعنی دقیق ۲ ماه بعد اینکه خیانتشو فهمیدم متوجه شدم باردارم اونم کاملا ناخواسته وبچه بودم

و همش دنبال این بودم سقطش کنم اما خونوادم نذاشتن

نه اصلآ باهاش روبرو نشدماز خونه رفت منم قفلها رو عوض کردم و وکیلم کارو پیش برد

خونه بنام خودته یا شوهرت؟

بازم صد رحمت ب شوهرت 

شوهر من بود منو مثل پتیاله مینداخت بیرون اگ قفل خونه و عوض میکردم وعمرا خونه و ول کنه وبره

منم همه اینارو ازش دارم و باهروکیلی صحبت میکنم میگه اینارو قاضی قبول نمیکنه خب اخهههه چیو قاضی باید ...

باورت میشه منم اولین چیز به این مریضیها فکر کردم

جرآت نکردم برم آزمایش بدم

ولی حتمآ میرم

لعنت بهشون بیاد

آره مدارک منم قابل قبول نبود

زن هیچ پشتیبانی نداره

تو چت ها واضح مشخص بود باهاشون رابطه داشته

ولی دادگاه اصلآ پشت زن نیست

من شانس آوردم یارو ترسید البته خودم فکر میکنم حتمآ زنها متاهل بودن و ترسید براشون بد بشه

یا روابط دیگه هم داشت و ترسید اونا رو بشه

خلاصه وکالت در طلاق داد بهم و حضانت دخترمو

گورشو گم کرده

الانم شکایت کرده لباساشو بیاد ببره

منم قرار نیست هیچی بهش بدم

همه رو میریزم سطل آشغال

متاسفانه تاوان مهر طلبیت هم دادی، کاش اون موقع به جای ازدواج دنبال حل و درمان مشکل مهر طلب بودنت میر ...

اره مهر طلبیم کار داد دستم

چند ساله میخوام جدا بشم خانواده ام نمیزارن

میگن آبرومون میره

دیگه مدارک رو دیدن رصایت دادن

خونه بنام خودته یا شوهرت؟بازم صد رحمت ب شوهرت شوهر من بود منو مثل پتیاله مینداخت بیرون اگ قفل خونه و ...

خونه مال بابامه

تنها شانسم همین بود

الدنگ تو خونه ی بابام مفت مفت زندگی می‌کرد و به من خیانت کرد

خونه ی ویلایی که دست ما بود

پدرم خودش جای دیگه زندگی میکنه

من همون سال اول ازدواجم باردار شدم یعنی دقیق ۲ ماه بعد اینکه خیانتشو فهمیدم متوجه شدم باردارم اونم ک ...

اشتباه بود خیلی از کارات، همون ازدواج سن کم، اگه بچه نبودی که اصلا ازدواج نمیکردی، یا حداقل حواست بود چند سال باردار نشی ، دیگه گذشته، از اشتباهات سادگیات درس بگیر، الانم نترس حقتو بگیر، حداقل دوسالشو جبران کنی با مهریه ات، بعدشم هنوز کلی وقت داری جوونی این بزرگترین برگ برنده اته، اگه با عقل جلو بری میبینی چطور میتونی آینده درخشان رقم بزنی واسه خودت

نشین ماتم نگیر، برو تراپی حالتو خوب کن، برو تو اجتماع کار و حرفه یاد بگیر، به وقتش با آدم مناسب و درست نه مثلاین هول و خشتک پاره ازدواج می‌کنی تازه میفهمی مرد و شوهر واقعی چیه،اینجوری پیشرفت کنی خودت به خود کو.ن این الدنگو میسوزونی، بشینه نگات کنه آتیش بگیره چیو از دست داد

اره مهر طلبیم کار داد دستمچند ساله میخوام جدا بشم خانواده ام نمیزارنمیگن آبرومون میرهدیگه مدارک رو د ...

هیچکس اندازه خودت دلش واسه خودت نمیسوزه، تمام تلاشتو بکن،ادم فقط یبار زندگی میکنه، جوری زندگیتو از اینجا به بعد بساز که تو پیری بگی دم خودم گرم!

خونه مال بابامهتنها شانسم همین بودالدنگ تو خونه ی بابام مفت مفت زندگی می‌کرد و به من خیانت کردخونه ی ...

همون زیاد بها دادی جنبه اشو نداشت،رید به خودش!

اینا همش تجربه و درس شد، از اینجا به بعد یادگیتو بزار کنار، فهمیدی هرکی گفت دوستت دارم گول نخوری، فهمیدی که کسی بخوادت باید خودشو نشون بده و تلاش کنه، فهمیدی نباید واسه مرد باج بدی،اونه باید به تو باج بده که نگهت داره

هیچکس اندازه خودت دلش واسه خودت نمیسوزه، تمام تلاشتو بکن،ادم فقط یبار زندگی میکنه، جوری زندگیتو از ا ...

من همین الانم خیلی ازش سر ترم

من کارمندان

خونه دارم

زندگی دارم

دخترمون رو دارم

آبرومو دارم

و روز به روز هم شرایطم بهتر میشه

ولی خیلی تنهام

همون زیاد بها دادی جنبه اشو نداشت،رید به خودش!اینا همش تجربه و درس شد، از اینجا به بعد یادگیتو بزار ...

تقصیر بابام هم بود

همیشه حق رو بهش میداد

پیش اون منو دعوا میکرد که شوهرت مرد خوبیه

قدرشو بدون

من همین الانم خیلی ازش سر ترممن کارمندانخونه دارمزندگی دارمدخترمون رو دارمآبرومو دارمو روز به روز هم ...

خب خدارو شکر انقدرم جلویی از لحاظ مالی و موقعیت

دیگه غصه ات چیه؟!

تنها موندن شرف داره به با هرزه بودن و پیر شدن

به وقتش آدم درستو پیدا میکنی، یکی که همه جوره بهت ثابت کنه مرده و لایقه زندگیته

تقصیر بابام هم بودهمیشه حق رو بهش میدادپیش اون منو دعوا میکرد که شوهرت مرد خوبیهقدرشو بدون

امان از گل به خودی ها، پدر مادر....

پشتت بودن از اول که به اینجا نمیکشید،جوری باید رفتار میکرد شوهرت جرعت نکنه دست از پا خطا کنه، لی لی به بالاش گذاشت هوا ورش داشت...

2801