2777
2789

خودم ۲۳ سالمه تو اوج جوونی و زیبایی اونم با یه پسر ۵ ساله درحال جداییم 

دلم شکست خیلی شکست

خیانت کرد اونم چندبارمچشو گرفتم وبعدمدتها که باخودم میگفتم آدم شده 

یچیز مشکوک دیدم فهمیدم دوباره داره خیانت میکنه

دیگه جمع کردم رفتم مهریمو گذاشتم اجرا

چند روز پیشم اعسار زده بود شوهرم ک منم رفتم دادگاه 

امشب بهم پیام داد زندگیتو و بچتو بخاطر مهریه فروختی

منم جوابش دادم گفتم من فقط یه ادم خائن و از زندگیم انداختم بیرون

خلاصه چرت و پرت گفت منم جوابش دادم شستمش چون خیلی توهین میکرد مدتها وجوابش نمیدادم گفت که طلاقت نمیدم و میرم زن میگیرم که مادرخوبی برا بچم باشه💔

گفت انشالله برات عکس عقدمو میفرستم

نمیدونم چرا دلم هررری ریخت

شکستم 

ازدواجمون عشقی بود چقدر هم ک ازش سرترم ولی فکر نمیکردم ب اینجا برسه نهایت عشقمون

میدونم ارزش فکرکردن نداره

ولی چرا هنوز دوستش دارم و باگفتن این حرفش خیلی شکستمم

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ازدواجمون عشقی بود چقدر هم ک ازش سرترم ولی فکر نمیکردم ب اینجا برسه نهایت عشقمونمیدونم ارزش فکرکردن ...

دقیقا اینا رو گفت ک ب هم بریزی 

اگه زن نگه دار بود مادر بچه ی خودش رو نگه می‌داشت 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

نگو ك جوابشو ندادي

ميگفتي توي هرزه رو زن ميخواد چيكار؟ هرجا بري خراب بودنت رو ميشه ميرينن بهت ولت ميكنن

طلبكارم هست!!

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست دارم دختر كوچولوى من🌊🧸🎀🍼
تو دوستیم ازش خیانت دیده بودی؟

نه عاشق مجنون بود از اوایل ازدواجمون متوجه خیانتش شدم ک‌اونموقه سنم کم بود گفتم حتما من براش کم گذاشته بودم و اخلاقمم بچگونه بود ولی بعد ضربه ای ک خوردم جمع کردم خودمو و خیلی ب زندگیم میرسیم یعنی یک شبه پخته شدم

اما هرکاری میکردم نتیجش خیانت بود

دلت چرا هری ریخت؟ بقول شاعر که میگه

نترسم که با دیگری خو کنی

تو با من چ کردی که با او کنی

ادم خائن خائنه واسه تو  و بقیه نداره، قطعا هیچ رابطه موفقیم نخواهد داشت، از زندگیت بندازش بیرون ان شاءالله که یه ازدواج موفق نصیبت میشه

ادب ، جذاب ترین،کاریزماتیک ترین و مترقی ترین ویژگی یک انسانه👌

ضعف نشون نده میخواد احساسیت کنه بیخیال مهریه بشی 

بگو من نترسم که با دیگری خو کنی با من چه کردی که با او کنی 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
دقیقا اینا رو گفت ک ب هم بریزی اگه زن نگه دار بود مادر بچه ی خودش رو نگه می‌داشت

درسته اما ادم ازدواجی هستش و میره دنبال زن گرفتن 

خودم این زندگیو ول کردم چون دیدم دیگه نمیشه باهاش زندگی کرد وتحمل دیدن خیانت و ندارم ولی نمیدونم چرا اینارو ک میشنوم ازش دلم میشکنه هنوز انگار حس مالکیت بهش دارم

ببین بشین با خودت دو، دوتا چارتا کن خوبیش به بدیش می چربه یا نه می دونم سخته برا پیرزن هفتاد سالشم سخته اما هنوز دوسش داری بابای بچته ببین خیانتش تو چه حد بوده، با حرف زدن درست میشه یا نه به هر حال جدا شی همینه تا آخر عمر مجرد نمی مونه که می تونی طاقت بیاری

2801