2777
2789

یعنی اگ فقط دوماه لباس نخرم افسرده میشم. اونم فقط لباس بیرونی . لباس خونگی هام درحد اقا ماشالله تو خانه ب دوش هست

لباس بیرونی خریدنمم اینطوریه ک از جوراب بگیر تا کش مو رو میخرم یعنی سر تا پا کامل ک ی چندین میلیون برام در میاد

بعد ی مدت هم دلمو میزنه دیگ نمیپوشمش میگم تکراری شد 

پر رگالم لباسه. بعضیاشونو انگشت شمار پوشیدم

خیلیییی اصراف میکنم

کی مثل منه بیاد همدردی

تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد،  رها کن ای دل غافل خدایِ بت پرستت را ...

منم زیاد میخرم ولی نه اینکه استایل کامل بخرم

مثلا ماهی۲،۳تا مانتو و شال

امام علی (ع): در شگفتم از بخیل، بـــه ســــوی فـــقـــری مــیشــتــابــد كـــه از آن مــیگــریزد.و سرمایه ای را از دست میدهد كه برای آن تلاش میكند. در دنیـا چون تهیدسـتان زندگی می  كند، اما در آخـرت چون سرمایه داران محـاكمه میشود در شگفتم از متکبری كه دیـروز نطفه ای بی ارزش وفـردا مرداری گندیده خواهـد بـود و در شگفتم از آن كس كه آفرینش پدیده ها را مینگرد و در وجود خدا تردید دارد! و در شگفتم از آن كس كه مردگان را میبیند و مرگ را از یاد برده است، و در شگفتم از آن كس كه پیدایش دوباره را انكار میكند در حالی كه پیدایش آغازین را مینگرد، و در شگفتم از آن كس كه خانه نابود شدنی را آباد می ّ كند، اما جایگاه همیشگی را از یاد برده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ومنی که میخوام کت ترنج بخرم با شلوار فوتر ،چقدر این اخلاق مزخرف

اره خیلی بده مامانمم کلی غر میزنه جالب اینه ک پولدارم نیستممممم

کلی لباس زمستونی تو ذهنم هست

تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد،  رها کن ای دل غافل خدایِ بت پرستت را ...
2803

لباساتو به نیازمندان کمک کن 

پولتو طلا بخر 

خریدتان مدیریت کن و احساسی نخرخب دختر

🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
منم زیاد میخرم ولی نه اینکه استایل کامل بخرممثلا ماهی۲،۳تا مانتو و شال

وای من ن قشنگ شلوار و کیف و کفش و شال و جوراب و گیره مو و تاپ واسه زیر مانتو اصلا ی چیز عجیبم بعد اینکه یبار هم پوشیدمشون سریععع دلمو میزنن ی هدف دیگ تعیین میکنم واسه خرید

اگه بگم تو همین مخر چخار دست لباس زمستونی خریدم باورت میشه؟ جالبم اینحاست اصلا بیرون نمیرم! اعتیاد به گشتن تو سایتا پیدا کردم 

من از این رنج‌ها اگر چه این ساعت حاصلی ندارم،عاقبت به گنج‌ها خواهم رسیدن🌱🌈
2804
یا افسردگی دارید؟ یا پولتون زیاده؟

نه والا پولدارم نیستم ولی فک کنم افسردگی نهفته دارم چونکه اگ لباس نخرم یا ب خودم نرسم حس پوچی میکنم

وای من ن قشنگ شلوار و کیف و کفش و شال و جوراب و گیره مو و تاپ واسه زیر مانتو اصلا ی چیز عجیبم بعد ای ...

چند تا کمد داری چطوری جا میکنی😐😂

امام علی (ع): در شگفتم از بخیل، بـــه ســــوی فـــقـــری مــیشــتــابــد كـــه از آن مــیگــریزد.و سرمایه ای را از دست میدهد كه برای آن تلاش میكند. در دنیـا چون تهیدسـتان زندگی می  كند، اما در آخـرت چون سرمایه داران محـاكمه میشود در شگفتم از متکبری كه دیـروز نطفه ای بی ارزش وفـردا مرداری گندیده خواهـد بـود و در شگفتم از آن كس كه آفرینش پدیده ها را مینگرد و در وجود خدا تردید دارد! و در شگفتم از آن كس كه مردگان را میبیند و مرگ را از یاد برده است، و در شگفتم از آن كس كه پیدایش دوباره را انكار میكند در حالی كه پیدایش آغازین را مینگرد، و در شگفتم از آن كس كه خانه نابود شدنی را آباد می ّ كند، اما جایگاه همیشگی را از یاد برده است.
لباساتو به نیازمندان کمک کن پولتو طلا بخر خریدتان مدیریت کن و احساسی نخرخب دختر

اخه خیلی رو لباسام حساسم چون چیزای خاص و گرونی هستن دلم نمیاد ب کسی بدم :( خسیسم هستم از بدبختی

2805
من که یه مینیمالم نمیتونم نظر بدم همه چیز درحد نیاز از انباشتگی متنفرم لباسهای نپوشیده رو یا بفروش و ...

خوشبحالت من واقعا افراطی ام بعد لباس خونگی هامو باید ببینی اصلا نمیخرم همشون مال خاله و داییامن   

اگه بگم تو همین مخر چخار دست لباس زمستونی خریدم باورت میشه؟ جالبم اینحاست اصلا بیرون نمیرم! اعتیاد ب ...

دقیقا منم اصلا بیرون نمیرم نهایتا با نامزدم ک اصلا برام مهم نیست اکثر اوقات با شلوار گل گلی باهاش بیرون میرم

فقط خرید رو دوست دارم

2801