2777
2789
عنوان

ای یو دی گذاشتید راهنمایی کنید

50 بازدید | 5 پست

وقتی میزاریم متوجهش میشیم

رو پریودی تاثیر داره

باعث ببخشید گشادی واژن نمیشه

رو حال و هورمونها تاثیر داره.

کلا دربارش بگید

اذیت کنندست یا نه

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

منم بلایک لطفا 

از لحاظ روحی نیاز دارم همزمان نزدیک ولیعصر تهران زندگی کنم، اصفهان بگردم، تو حافظیه ی شیراز قدم بزنم، تو مشهد هرروز برم حرم امام رضا زیارت، توی مازندران همه ی غذاهارو امتحان کنم، توی کیش ماشین سواری کنم، عصر ها تو جنگل های گلستان چایی بخورم، غروب خورشیدو از ساحل بوشهر و شب ستاره ها رو از آسمون کویر یزد ببینم:)🚶‍♀️

من یازده سال داشتم   دکتر تومطب بر ام گذاشت  یه بارم که شک کردم  تکون خورده باشه سونو فرستاد    سالی یه بار معاینه شدم نه عفونت کردم ونه هیچ اذیتی داشت  موقع رابطه هم متوجهش نمیشید فقط دوسه روز قبل پریود لکه بینی داری  البته ممکنه بهت نسازه  برامن خوب بود

هدف من از عضویت تونینی سایت کمک به دوستامه   لطفا اگه نظرم به دردتون خورد برای خوشحالیم دعا کنید

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

من یازده سال داشتم دکتر تومطب بر ام گذاشت یه بارم که شک کردم تکون خورده باشه سونو فرستاد سالی ...

ممنون خانوم وقت گذاشتی.

لطف کردی 🙏🌹

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹 نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2803