2777
2789
عنوان

دردسر های داشتن دوست صمیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 20 پست
دقیقاشخصیتم جور نیس خیلی با یکی جیک تو جیک شم

کار خوبی می‌کنی معمولا اینجور آدما زندگی آرومتری دارن

آنه تکرار غریبانه ی روزهایت در نی نی سایت چگونه گذشت وقتیکه سوی چشمانت در پشت صفحه ی گوشی به فنا رفت🫤
خیلی خوبه که به نظرم.من از خدام بود بتونم با دوستان صمیمیم بیرون برم.

منم وقتی دوست صمیمی نداشتم میگفتم خدایا چرا انقد تنهام و خدایا ی دوست بده و ... بعد فهمیدم اون موقع ک دوستی نداشتم در واقع همون درستش بود چون شخصیتم سازگار نیست مدام بیرون باشم و معاشرت کنم با کسی و اتفاقا همون موقع مسیر درستم بود ولی خودم متوجه نمیشدم 

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من و دوستم جفتمون عاشق بیرون رفتنیم ولی چون پول نداریم جاهایی میریم که دیگه نهایت نهایتش ۳۰ هزار خرج ...

الان ی اسنپ ۶۰.۷۰ تومنه تو شهر ما و هرموقع میرم بیرون حداقل ۲۰۰ تومن خرجم میشه

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
منم اینجوری ام دقیقا خط به خط حرفات منم اصلا هم از تنها بودن ناراحت نمیشم و نمیترسم ترجیحم گه گداری ...

منم تنهاییو دوس دارم گاهی تنهایی میرم کافی شاپ یا سینما یا مسافرتم رفتم حتی. ولی همیشه با یکی باشم حس خفقان میکنم.گه گداری دوست دارم معاشرت کنم

الان ی اسنپ ۶۰.۷۰ تومنه تو شهر ما و هرموقع میرم بیرون حداقل ۲۰۰ تومن خرجم میشه

ما پیاده میریم همون ۳۰ تومنم از سوپر مارکته😂

کلا بیرون رفتنمون اینجوریه میریم پارک مثلا فیلم میبینیم شطرنجی چیزی یا پیک نیک و ... چون هدفمون اینه حالمون عوض شه نه اینکه بدتر خرج کنیم بعدا بیایم یدورم ناراحت شیم که پولامون الکی هدر رفت

یا نهایت نهایت پر خرجیمون اینه هوا بارونیه میریم کافه یه چیز ارزون میخریم یا هوا افتابیه میریم بستنی فروشی...

ما پیاده میریم همون ۳۰ تومنم از سوپر مارکته😂کلا بیرون رفتنمون اینجوریه میریم پارک مثلا فیلم میبینیم ...

شهر کوچیکی لابد

کلان شهر تا دوتا ادم بهم برسن دوساعت طول میکشه