2777
2789
عنوان

دردسر های داشتن دوست صمیمی

359 بازدید | 20 پست

من ادم درونگراییم ک گاهی برونگرا میشم ولی دیگ اگ هر روز بیرون باشم شارژ اجتماعی بودنم تموم میشه

بعد دوستم توقع داره هفته ای دوسه بار بریم بیرون و منم شیفتم تقریبا هر روز و اصلا جوری بزرگ نشدم ک بیرون باشم همیشه

خانواده من کلا اهل از خونه بیرون رفتن نبودن و نیستن ولی خانواده اون یکسره تفریحن و واسش عادیه این موضوع

ب علاوه ادم پاشو از خونه میذاره بیرون باید حداقل ۵۰۰ ته جیبش باشه و اون ساپورت مالی خانوادشم داره ولی من فقط حقوق خودمه و چن باری ک رفتم بیرون خیلی خرجم شد

دیگ این بار گفتم حوصله ندارم و تلفنشم جواب ندادم بنظرتون کار بدی کردم؟؟

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بعضی وقتا میگم خدایا چقد تنهام چرا دوست صمیمی ندارم ولی حالا ک فکر میکنم همیشه هم دوستای صمیمیو خودم پر دادم اصلا شخصیتم جوری نیست ک بتونم با یکی صمیمی بمونم یه فضایی رو باید همیشه حفظ کنم.حتی نمیتونم هر روز با یکی چت کنم بعضی روزا فقط دوس دارم تو خودم باشم ب کارای خودم برسم

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

دوست امنی نیست .دوستی نباید باعث عذاب فکری باشه باید درک متقابل داشته باشن

از اینک زیادی ب ی ادم نزدیک شم خوشم نمیاد

چقدر مثل منیمن دوس دارم ادمای زیادی رو بشناسم ولی در حد کمممممخیییلییی کمممم

افرین

شما نباید دوست صمیمی داشته باشی باید چنتا دورت نگه. داری برای سرگرمی و روز مبادا

دقیقا

شخصیتم جور نیس خیلی با یکی جیک تو جیک شم

خیلی خوبه که به نظرم.
من از خدام بود بتونم با دوستان صمیمیم بیرون برم.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
من کلا از دوست خیر ندیدم نمیتونم اعتماد کنم به کسی مگر مجازی باشه و مجازی هم بمونه

در حد هم صحبتی و اینا خوبه ولی اینک همش بخوام برم بیرون نمیتونم انرژیم ته میکشه مثلا دوست دارم ماهی دوسه بار برم بیرون در همین حد

2801