2777
2789
عنوان

از اتاق نامزدم دعا پیدا کردم 😭😭😭چطوری عکسشو بزارم ببینید 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 70 پست
نمیدونم اصلا چیه شما میدونید ؟

ن ولا از کجا بدونم...شاید طلسمههههه

عنوان تاپیکام پر از انرژی منفیه پس شرمنده😅تو برام انرژی مثبت بفرست...💕یه جمله طلایی دارم که میگه هرگز ناامید نشو و همیشه تلاش کن چرا که نا امیدی ابزاری برای پوشش امید هست پس امیدی هست💕

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اگر برای خودم دعا خونده باشن بابد چیکار کنم باطل بشه

نمدونم والا

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

شاید مال کسیه منم یادمه طلسم یکی ازدوست دوستمو قرض گرفته بودم بعد پسش دادم

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

سردی پسرا برا دعا ممکنه نباشه وقتی پسر قبل ازدواج به یه چیزایی که برا بعد ازدواج باشع برسع میگه خب اینکه دست یافتنیه و سرد رفتار ممکنه بکنه

درد آدمو ظالم میکنه 
2801