2777
2789
عنوان

فقط منم میرم اینستا دلم میگیره

194 بازدید | 18 پست

؟؟؟

انگار همه شادن 

همه خوشگلن

همه پولدارن

همه موفقن 

همه خوش اندامن 

همه زرنگن

همه خوش پوشن 

همه خوش سلیقن 

همه لایقه خوشبختی ان 

جز من

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

برو یوتیوب😅

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ 

فضای مجازی با دنیای واقعی هنوز نمیدونی تفاوت داره ؟؟

{¤■□♡گاهی خورد شدن استخوان هایم را  زیر بار زندگی های نکرده ام احساس میکنم ♡¤■□} ●●○بزرگ ترین گناهی که یک  انسان میتواند مرتکب شود ...  من مرتکب شده ام  .. خوشبخت نبوده ام بگذار بهمن یخ زده نسیان ... مرا درکام خود فرو ببرد ، نابود کند ;;بی شفقی 《《♤♤●●○ (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
فضای مجازی با دنیای واقعی هنوز نمیدونی تفاوت داره ؟؟

چ فرقی داره ؟؟؟

وقتی شخصی خوش اندامه عمل کرده خوشگل شده(چون اصلا نچرال ندیدم) تو واقعیتم اینجوریه چون تو خیابون حجاب هس ما زیبایی هارو نمیبینم زیاد یا دقت نمیکنیم 🥲😢

دحتر دایی من توی شهر خودمون بلاگره

اولا که فیلماش فیلتره و خوشگل میفته

بعد یکطرف خونش آشغالدونیه یکطرف دیگش تمیییییز برق میزنه. اونجای شلوغ زندگی میکنن اونجایی که تمیزه میره واسه فیلمای اینستا 

با شوهرش بحث داشت تا پای طلاقم رفتن بعد طوری جلوه میداد انگار خوشبخت تر از این زوج عاشق وجود نداره

اینطوری بگم بطور کلی اینستا یک دروغ خیلی خیلی خیلی بزرگه

فکر میکنی ماهایی که اینجا هستیم نمیتونیم بریم اینستا 

نه دوست گرامی 

اینستا همه چیزش فیک هست 

از شادی هاش 

از بیشتر بلاگر هاش 

از خوشی هاش 

و خیلی چیزهای دیگه 

اکر اینجا هستیم چون واقعا اینجا جامعه ای هست که با روزمرگی های مردم و با مشکلات با شادی ها با خواسته های واقعیشون اشنا میشی 

دنیای اینستاگرام جز در موارد اموزش های مثبتش و بازار کار و کالا الباقی کاملا فیک هست 

آخر همه چی قشنگه .اگر خوب نشد بدون حتما آخرش نرسیده
2801