2777
2789
عنوان

مادر شوهرم بهم کادو نداد 😑

465 بازدید | 24 پست

آقا من تازه عروسی کردم ما رسم داریم میریم خونه مادر شوهر کادو بدن هم اومدن خونه عروس و داماد کادو بدن . مادرشوهرم هیچی برام نگرفت ‌. جالب اینجا دیشب اومد خونمون اولین بار شام یکدفعه گفت واس فلانی تازه خونه ساخت کادو خریدم برقی . خیلی ناراحتم واقعا ارزش قائل نشدن ‌‌. مادرم بنده خدا یک میلیون کادو خرید یک میلیون بهم سکه داد . شما بودین چیکار میکردین؟؟؟

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

شاید اونها هم مثل ما  چنین رسومی ندارند  

اگر چنین رسومی دارید و توقع دارید ، باید به همسرتون اطلاع بدید تا ایشون بهشون بگن 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

هیچی 

موقع تولد و ...شون توهم جبران کن

ماهم رسم داریم تازه عروس داماد اولین مسافرت مذهبی که میرن جاخالی ببریم من رفتم مادرشوهرم هیچی نیاورد درصورتی که زندایی مامانم حتی برام کادو اورد منم موقع مراسمات جبران میکنم

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

من عقد بودم خواهر عوضیش گفت ما از این رسما نداریم تولد ببین در چ حد عقده و روانی 

سالها خواننده خاموش بودم جدید نیستم   برای سلامتی خودتون و عزیزانتون تو این کرونا یه صلوات بفرستید   
2801