2777
2789

خانواده نامزدم بدون این ک ب من بگن با نامزدم رفتن پخچال و تخت و..  گرفتن بعد نامزدم اومد پرسیدم برا کی وسایل گرفتین گفت داداشم دروغ گفت بعد وقتی داشت با مامانم صحبت میکرد لو داد 

و من واقعا ناراحت شدم گفتم بهم بی احترامی کردین و خلاصه دعوا کردیم 

بعد واقعا میدونستن اگه این کارو بکنن ناراحت میشم میشناسنم 

حالا مادرشوهرم ب مامانم گفته اره ما بد بر نداشتیم و فکر نمیکردیم ناراحت شه و غیر تخت خواب خوب برداشتن مشکلی ندارم و قصدم ندارم کشش بدم ک دعوا شه فقط یخجال رو دوست ندارم ۴۷ تومن پول دادن دو قلو وینسون خیلی چرته مطمعنم خراب میشه مامانم میگه ول کن فدا سرت خراب شد 

ولی میگم خراب بشه ضرر ب خودمونه حالا ب نظرتون برم عوض کنم نامزدم ک اوکیه میگه اگه نمیخوای عوض کن شاید یخچالی ک بردارم هم در همین حدود قیمته یا حتا کمتر شاید یک دوقلو امرسان بردارم ۴۲ بگین چیکار کنم

عزیزم

ببین من بیست ساله ازدواج کردم از تجربه ی شخصی خودم میگم. حتما یخچالتو عوض کن.  چون همین روی دلت میمونه تا سالهای سال هر وقت بحثتون میشه همینو میکشی وسط که اره شما بدون من رفتین خریدو دوباره دعوا میشه

ولی امرسان نخر خیلی زود خراب میشه.  الکترواستیل یا اسنوا یا اگر بتونی دوو اینا مارکای خوب یخچالن

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اگه نامزدت اوکی خودتم دوسش نداری آره عوض کن

مامانم میگه ول کن کشش نده خراب شده فدا سرت بره بخره 

باز میترسم این وسط خانواده همسرم ناراحت شن دعوا شه چ کنم

اره حتما ببر عوض کن مگه چند بار جهیزیه میخری که بگی مهم نیست

وسایلی که الان میخری حداقل کم کم ۱۰ الی ۱۵ سال باهاته

پس درست انتخاب کن

یخچال یا دوو بگیر یا اسنوا

ماشین لباسشویی  سامسونگ یا اسنوا

تلوزیون یا ال‌جی یا سامسونگ 

ظرفشویی هم ال‌جی یا سامسونگ که البته من نخریدم بنظرم کاربردی نبود باز سلیقه ها متفاوته

سرویس چوب خواهشا خیلی خوبشو بگیر

چون که خیلی کاربردی و مورد استفاده روزانه‌ست 

هم مبل هم سرویس خواب

عزیزمببین من بیست ساله ازدواج کردم از تجربه ی شخصی خودم میگم. حتما یخچالتو عوض کن. چون همین روی دلت ...

اره واقعا میدونم این یخچاله موفتشم گرونه چرته یک نظر خوب در موردش ندادن ولی مامانم میگه ولش کن خراب شد فدا سرت بره بخره و این وست اگه عوض کنم خانواده همسرم ناراحت نشن دعوا نشه واقعا حوصله دلخوری ندارم 

ولی حرف مامانمو قبول ندارم خراب شه دودش تو چشم خودمون میره

یخچال اگه اینو میخوای بزاری کنار دوباره بری یه ایرانی دوقلو بگیری که فایده ای نداره

اینایی که بالا بهت گفتم خیلی خوبن حداقل یکی از اینا رو بگیر

اگه ساید دوست داری اونم خیلی خوبه

من ساید دوو داره عالیه

یخچال اگه اینو میخوای بزاری کنار دوباره بری یه ایرانی دوقلو بگیری که فایده ای ندارهاینایی که بالا به ...

میدونی چون الان یکم فشار رومونه دوست ندارم از حدم فراتر برم هنوز خونمون تازه تموم شده و هزینه کابینت و..  هم هست 

تهش میتونم یا این امرسان و بردارم یا یک ستید هیمالیا بردارم 

اره واقعا میدونم این یخچاله موفتشم گرونه چرته یک نظر خوب در موردش ندادن ولی مامانم میگه ولش کن خراب ...

حرف مادرتون درسته که میخوان دعوا تموم شه و دلخوری پیش نیاد 

ولی اینم در نظر بگیر که یدونه  یخچال خوب مثلا مثال میگم الان ۶۰ الی ۷۰ تومنه

تو این مارک چرت و ۳ یا نهایت ۴ سال استفاده کنی 

بعد بخوای بری خوبشو بخری میدونی چقدر گرون تر شدهههه اونموقع؟؟

اونموقع هم ممکنه همسرتون سر هزیته خریدش بهش فشار بیاد

اونوقت دوباره دعوا و ناراحتی و دلخوری

اره واقعا میدونم این یخچاله موفتشم گرونه چرته یک نظر خوب در موردش ندادن ولی مامانم میگه ولش کن خراب ...

نه برو عوضش کن.  به شوهرت بگو خیلی محترمانه یکطوری که مامانش ناراحت نشه بهش بگه مثلا تو بهش گفته بودی مارک فلان یخچال بگیریم اون یادش نبوده. حالا چون شما خیلی ناراحتین غصه میخورین خودش میخواد عوض کنه.  قبلشم برین همون فروشگاه اول انتخابت رو بکن بعد بقیشو بسپر به شوهرت تو اصلا خودتو رودررو قرار نده که بخوان ناراحت بشن یا خوشحال.  دعوایی هم باشه باپسر خودشون میکنن تموم میشه.  یک مدت افتابی نشو.  نهایتش میخوان سرسنگین باشن باهات دیگه؟ بذار باشن

ببین عروس بعدی بیاد یکی ازین ملاحظه ها رو نمیکنه بعد تو همش غصه میخوری و حسرت میخوری که چرا من اونطوری که به دلم بودخرید نکردم.  بخصوص که برات این مساله مهمه. 

میدونی چون الان یکم فشار رومونه دوست ندارم از حدم فراتر برم هنوز خونمون تازه تموم شده و هزینه کابینت ...

بله درست میگین

خیلی خوبه که به فکر همسرتون و خانوادش هستین که بهش فشار نیاد

راستش من راجب این دوتا مارک اطلاعی ندارم

ولی قبل خرید اگه خواستی یخچالتو عوض کنی حتما بین این دوتا خوب تحقیق کن بعد بخر

به مامانتم اصلا نگو قراره عوض کنین بعدا بگو من نمیدونستم شوهرم خودش رفته عوضش کرده چون من خیلی ناراحت بودم.  یعنی هیچیش پای تو نباشه.  

شوهرتم بگو حتما پیازداغشو زیاد کنه بگه خیلی ناراحته من حرفشو زمین انداختم فکر میکنه عمدا اون مارک یخچالو نخریدم.خواستم کوچیکش کنم پیش شما.  گریه کرده و فلان و اینا که دیگه خانوادشم گارد نگیرن علیه تو. 

مطمئن باش مامانش میگه اگر اینقدر ناراحته ببر عوض کن 

یخچال اگه اینو میخوای بزاری کنار دوباره بری یه ایرانی دوقلو بگیری که فایده ای ندارهاینایی که بالا به ...

دوقلو ها فضاش بیشتر 

ساید فضاش کمتره ب خاطر فضاش ب مشکل نمیخورین

دوقلو ها فضاش بیشتر ساید فضاش کمتره ب خاطر فضاش ب مشکل نمیخورین

نه عزیزم ساید فضاش برای دونفر که کاملا کافیه

بعدش انشالله بچه دار هم که شدین نهایت ۳ یا ۴ نفر میشین دیگه

بازم کافیه بنظر من

البته خب قطعا دوقلو چون فریزرش کشو داره خیلی جادار تره

ولی ساید هم یخچال معمولی‌ش واسه من خیلی پهنه و عمقش زیاده

فریزر هم من راضیم از نظرم بسه

ولی بازم سلیقه و نظر هر کس متفاوت و قابل احترامه 

خیلیا هم دوقلو دوست دارن

2801