2777
2789
عنوان

میخواد عقل شوهرشو ببنده

195 بازدید | 38 پست

یکی از آشناهامون میخواد بره پیش دعا نویس عقل و شهوت شوهرشو ببنده چون دیگه از دست شوهرش عاصی شده خیلی با زنا لاس میزنه 

گفت طلاق نمیگیرم مثل خودشم نمیتونم باشم پس براش طلسم میگیرم افسارمو میندازم گردنش

من تا الان نمیدونستم همچین چیزایی ام هستن مو به تنم سیخ شد😐

اینم بگم اتفاقی داشتن راجبش حرف میزدن یواشکی من شنیدم وگرنه که عمراا به من میگفتن

گویند که خدا همیشه با ماست ،ای غم نکند خدا تو باشی!🖤               خسته ام ، پشتِ سرم آب نریزید که من                                غسل میّت شده ام بس که دلم جان داده💔🥀

آره این چیزا هست کاملا واقعیه.

خیلی ام زیاده بخت بقیه میبندن. دهن خانواده شوهر و میبندن 😂😂کلا تو این عرصه ها زیاد افتخار آفرینی میکنن 

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع) /خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع) 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اگه ببنده نیاز جنسی خودشو چ میکنه؟

همچین چیزی هست اصلا؟ والا منم نمیدونم

گویند که خدا همیشه با ماست ،ای غم نکند خدا تو باشی!🖤               خسته ام ، پشتِ سرم آب نریزید که من                                غسل میّت شده ام بس که دلم جان داده💔🥀
آره این چیزا هست کاملا واقعیه.خیلی ام زیاده بخت بقیه میبندن. دهن خانواده شوهر و میبندن 😂😂کلا تو ای ...

من فکر میکردم نهایت نهایت تهش  طلسم مرگه یا بازگشت معشوق اینن چیزارو نمیدونستم😂

آره این چیزا هست کاملا واقعیه.خیلی ام زیاده بخت بقیه میبندن. دهن خانواده شوهر و میبندن 😂😂کلا تو ای ...

طلسمو دعا کردن کار درستی نیست و تاوان داره ولی داشتم به این فکر میکردم که این زن به کجا رسیده از دست کارای شوهرش که همچین کاری میخواد بکنه🤦‍♀️

اشتباهه

من فکر میکردم نهایت نهایت تهش طلسم مرگه یا بازگشت معشوق اینن چیزارو نمیدونستم😂

😂 😂 منم تا وقتی با زن عمو هام آشنا نشده بودم اصلا نمیدونستم طلسم چیه بسکه اومدن خونمون روزی یه کوفتی انداختن تو خونمون دیگه با انواع‌ آشنا شدم 

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع) /خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع) 
پناه برخدا 😐

واقعاا🤦‍♀️واقعاا میشه افسار انداخت گردن یکی دیگه با دعا؟

😂 😂 منم تا وقتی با زن عمو هام آشنا نشده بودم اصلا نمیدونستم طلسم چیه بسکه اومدن خونمون روزی یه کوف ...

عجب زن عموییی 😥دیگه قطع رابطه کنید باهاش

عقل رو چطور طلسم میکنن؟

منم سوالم همینه مگه میشه عقل کسیو بست؟😑

آخرش دیوونه میشه

پدربزرگ پدریم خوشگل بوده(چشم رنگی، هیکلی، پوست روشن)، زمان جوونیش یه زنه عاشقش میشه و ....اینم چون زن داشته محل نمیذاره  براش دعا گرفته بود و داده بود بخوره، اینم یه مدت بعد دیوونه شد. 

کاربری دست چند خانوار از اهالی پشت کوه می باشد. #در_مصرف_سیم_کارت_صرفه_جویی_کنید
2801