2777
2789
عنوان

گاو ترین زن داداش رو من دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 934 بازدید | 58 پست
سیرابی میرابی دوست نداره حتماحالا غلاف کن خواهر 😂 ولش کن

بگیم سیرابی دوست نداره ، جیگر و مرغم دوست نداره؟ تو خونه خودش مث گاو مرغ میخورد به خونه ما که میرسه میشه ادا اصول 

نمیشه ولش کرد آخه ناسلامتی میخواد باهمون زندگی کنه خاک تو سرش کنم

دیوونه نیست فک میکنه سیاست مداره اما یه سیاستی بهش نشون بدم خشتکشو میکشم تو سرش

قشنگ معلومه اون ژن مهم خاهرشوهریوداری😂البته حقم داری

سکوت دربرابربعضی حرفاچقدزیباست وقتی قراراست پاسخ راخدابدهد(🤫یک دیقه سکوت برای روزهای شیرین کودکی ک هرگزبازنخاهدگشت)🌺نامزد،دارم وباوجودهمه مشکلای کوچولوبازم خیلی دوسش دارم عشقمه و8سال بی دلیل پاش نموندم.گاهی مث الان ب قدری دلم واسش تنگ میشه ک میخام فق باش حرف بزنم وپیشم باشه بیمعرفت من سرش شلوغه وقت خالی نداره1403/4/1

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

از فشاره فشاررر

زن داداش منم عقده ایه خونه باباش ندیده نخورده   الان برای ما هار شده     سر اینکه داداشم میخواست برای من کادو بخره قهر کرده رفته خونه باباش😂    (حالا جالبه از شکم اون نمیزنه برای کادوی من )    داداشمم میگه ک و ن لقش   خواست برگرده نخواست همونجا بمونه

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...                (کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)
وای اسی جون شما فقط حرف بزن خیلی خیلی باحال بود ببخشید من فقط خندیدم خیلی خوب میگی دمت گرم

خوشحالم اسباب شادیتون رو فراهم کردم خودمم میخونم هم میخندم هم عصبانیم😑😂

از این به بعد اومد خونتون یه چای شیرین با نون بذار جلوش تا قدر روزای خوبو بدونه🤣

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
بگیم سیرابی دوست نداره ، جیگر و مرغم دوست نداره؟ تو خونه خودش مث گاو مرغ میخورد به خونه ما که میرسه ...

شاید از دست پخت شما خوشش نمیاد 

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
قشنگ معلومه اون ژن مهم خاهرشوهریوداری😂البته حقم داری

والا من مثل مامانم نیستم نمیزارم کسی بهم زور بگه ، آدم بدی هم نیستم تا وقتی طرف بد نباشه.... والا .. طرز برخورد صحیح با همچین فردی فقط کتکه 

زن داداش منم عقده ایه خونه باباش ندیده نخورده الان برای ما هار شده سر اینکه داداشم میخواست برا ...

دم داداشت گرم ایول ، داداش منم همیشه سمت منو میگیره ، نمیدونم این زن های هرزه از کجا پیدا میشه خاک بر سرش حسودای بدبخت ، به خودت اسفند دود کن 

والا من مثل مامانم نیستم نمیزارم کسی بهم زور بگه ، آدم بدی هم نیستم تا وقتی طرف بد نباشه.... والا .. ...

وای چه باحالی🤣

والا من مثل مامانم نیستم نمیزارم کسی بهم زور بگه ، آدم بدی هم نیستم تا وقتی طرف بد نباشه.... والا .. ...

اتفاقاطرزفکرت مث خودمه،ومیفمم چی میگی اماکتک دیگ زیادیه

سکوت دربرابربعضی حرفاچقدزیباست وقتی قراراست پاسخ راخدابدهد(🤫یک دیقه سکوت برای روزهای شیرین کودکی ک هرگزبازنخاهدگشت)🌺نامزد،دارم وباوجودهمه مشکلای کوچولوبازم خیلی دوسش دارم عشقمه و8سال بی دلیل پاش نموندم.گاهی مث الان ب قدری دلم واسش تنگ میشه ک میخام فق باش حرف بزنم وپیشم باشه بیمعرفت من سرش شلوغه وقت خالی نداره1403/4/1
از این به بعد اومد خونتون یه چای شیرین با نون بذار جلوش تا قدر روزای خوبو بدونه🤣

همین فکرو خودمم دارم واستا بیاد خونمون آب توالتم نمیدم بهش تا گشنگی واقعی رو بفهمه 

شاید از دست پخت شما خوشش نمیاد

ببین مامانم اینقدر خوشمزه میپزه که نگو انگشتاتو میخوری ، این دختره چشم سفید ادا اصول در میاره من هروز میبینمش میفهمم چقدر عقده ایی

ببین مامانم اینقدر خوشمزه میپزه که نگو انگشتاتو میخوری ، این دختره چشم سفید ادا اصول در میاره من هرو ...

پس حتما یه حال اساسی بهش بده 

2801