2777
2789
عنوان

ماهی چهار تومن‌خرج میکنم برا لباس و لوازم ارایشم حس میکنم زیاده

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 59 پست

خب خرج رفت و آمدتم هست مثلا خرج لباس و بکن ماهی 2 تومن

یکی دوتومنم بگیم رفت و آمد و خورد و خوراک حدودا 5 6 تومن میمونه برات و هرماه برو طلا یک گرمی بخر یا قرعه کشی بنویس بعدا برو طلای بدون اجرت بخر

این فرمون و بری جلو چندسال بعد میتونی ماشین بگیری و ...

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

نه بابا چه زیادیمن ماهی ده دوازده تومن خرج میکنم بازم هیچی به هیچی

خوشبحالت اون وقت من تو پول کمترین چیزا موندم

شغلت چیه مگه؟؟؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

هر ماه دو تومن بزار کنار فقط فقط واس طلا تکرار میکنم طلا طلا طلا طلا طلا  لطفا با صدای بلند بخون

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  

به سبک زندگی بستگی داده

اون چیزی که بهت حال خوب میده، بابتشم که به اقتصاد خانواده‌ت ضربه نمیزنی

یه ماه کار میکنی حقوق میگیری، یعنی سزاوار ۴ تومنش نیستی؟

خیال راحت خرجش کن، نوش جونت، اصلا خواستی بریزش تو جوب

بخاطر حال خوبت به کسی جوابگو نباش

🖤🖤🖤🖤 و تو جبران نمی‌شوی، حتی به گریه‌های عمیق 🖤🖤🖤🖤                     من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.

یه مثال برات میزنم خودت هر جور دوست داری برداشت کن .من هیچ وقت گوشب گرون نمیخرم چون از نظرم پول حروم کردنه یه بنده خدایی میگفت پارسال گوشی خریدم 80تومن الان قیمتش 180 شده (از مدل گوشی سردرنمیارم ولی مطمئنم قیمتش واقعا اینقدر شده چون موبایل فروشی جلو خودم بهش گفت).از نظر من 4تومن خرج لباس و لولزم ارایش خیلی زیاده چون همچین پولی ندارم 

زیاد نیست ولی بخوای کار کنی و خرج لباسو ارایشو رفت و امد کنی حیفه هرماه لوزمی نداره که بری بخری پس انداز کن گلم فردا اگه مشکلی واست پیش بیاد میتونی بری لباستو بفر وشی  خرج مشکلت کنی ؟ نه پس ولجرخی اضافه بدرد نمیخوره

2801