2777
2789

صبح مارو رسوند و برگردوند بیرون کار بانکی داشتم برگشتنی گفتم برامون دوتا نون کنجدی بگیر رفت نون معمولی اورد گفتم من از اینا نمیخوام برو دوتا کنجدی دیگ بگیر من تو این مدت با بچه ها اصلا از ماشین پیاده نشدم

رسیدیم خونه سرگرم کار اینا بودم تا الان ک گوشی رو نگا کردم  اسمس بانکی هارو دیدم ک  نونوایی بجا ۱۴ تومن 😐یک میلیون و چهارصد کارت کشیده ب شوهرم زنگ زدم توضیح دادم گفت تو سوادت پایینه از پیامک بانک اسکرین بفرس ببینم بلد نیستی بخونی 

براش فرستادم گفت اصلا حساب پولت رو بلد نیستی همون موقعه چرا ب من نگفتی الان یارو قبول نمیکنه

گفتم بچه بغلم بود هواسم نبود تو رفتی خرید مرد گنده ای سی سال و خورده ای هستی  رسید پول رو نگا میکردی میخوندی

گفت رسید نونوایی ها جدیدا نمیدن گفتم مگه میشه تو خودت نگرفتی

بهم گفت مگه میمردی نون کنجدی نخوری 😐تقصیر توعه(بزنم تو دهنش)

(میگه یارو قبول نمیکنه پس نمیده گفتم ده گردش اخر رو جلو چشماش بزن مردم حروم خور نیستن ک پس میدن اعصابم خورده هنوز دیرم نشده ما ساعت ۱۱ نون خریدم)

با من بدبخت دعواست من اصلا خرید نکردم ک

هواس پرتی خودش و بی سوادی مغازه دار بود ب من چ سر من غر میزنه🥲😢

متاسفانه اصلا حرف زدن بلد نیستید هیچکدوم

عاشق شده‌ام.شکست خورده‌ام. پیروز شده‌ام.اشتباه کرده‌ام.انتقام گرفته‌ام. تحقیر شده‌ام. دوست داشته شده‌ام.به من عشق ورزیده‌اند. زیرابم را زده‌اند. از کار بی‌کار شده‌ام.دستم را گرفته‌اند. سفر کرده‌ام. وحشت کرده‌ام.از ته دل خندیده‌ام.شهری را که دوست داشتم ببینم دیده‌ام. دیوانه‌وار رقصیده‌ام. خدا را گم کرده‌ام. خدا را دوباره پیدا کرده‌ام.سقوط کرده‌ام. در منجلاب دست و پا زده‌ام.نفرت ورزیده‌ام. از خودم متنفر شده‌ام. خودم را دوست داشته‌ام.برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام. برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام.نفرت‌هایم فروکش کرده‌اند.کتاب خوانده‌ام. فیلم دیده‌ام.فریاد زده‌ام.گریه کرده‌ام. دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم. کسانی از دیدنم هیجان زده شده‌اند. کسی دوست داشته سرم از بدنم جدا شود. مسیرم را پیدا کرده‌ام. بدنم را به سبک خودم دوست داشته‌ام.هورمون‌های مادرانه‌ام فعال شده‌اند.عقل و منطقم غالب شده است.نگذاشته‌ام شکستم را ببینند.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی اینها... 🍂🔮

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اون کاسه و کوزه اس

اشتباه پیش میاد ولی شمام رفتی رو اعصابش خوب یه روز که اشتباها ساده خرید میخوردی میگفتی این دفعه دقت کن

عزیزانی که قصد دارن باردار بشن تاپیک منو در مورد بچه دارشدن بخونید لطفا همون که نوشتم یه چز خیلی مهم اونو بخونید تا میتونید عمل کنی. بهش ان شاءالله خدا بهتون فرزندانی سالم و صالح ببخشه 
هربار میام اینجا سبار از ازدواج منصرف میشم

سه طلاقه میکنی ازدواج رو؟😅😅🤣🤣🤣🤣

عزیزانی که قصد دارن باردار بشن تاپیک منو در مورد بچه دارشدن بخونید لطفا همون که نوشتم یه چز خیلی مهم اونو بخونید تا میتونید عمل کنی. بهش ان شاءالله خدا بهتون فرزندانی سالم و صالح ببخشه 

کوسه چیه 

کوزه 

بعدم اکثر مردا همینن

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2801