2777
2789

همه هم میگم پیشگیری داشتیم با کا...ادم استرس میگه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

چون بچه نمی‌خوان

خدا سریع بهشون عطا میکنه.

بعد برو تاپیک اونیکه چندین ساله منتظره و حتی یه دونه هم نداره!چون میخواد و نمیشه!

جالبه نه؟

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من که خودم خواستم واسه اون جلوگیری نمیکردم

الکی به شوهرم میگفتم جلوگیری میکنم 

والا

خب بچه میخواستم

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برام دعا کنید اینبار بارداریم موفق باشه بچمو سالم بغل بگیرم؟"گر نگهدار من آنست که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد" قناد هستم اگر سوالی داشتید بپرسید خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.

ماهم پیشگیریمون با کاندومه دیگه هرچی خدا خواست 😁

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
چون بچه نمی‌خوانخدا سریع بهشون عطا میکنه.بعد برو تاپیک اونیکه چندین ساله منتظره و حتی یه دونه هم ندا ...

پس چه روشی مطمئن هست دیگه

ماهم پیشگیریمون با کاندومه دیگه هرچی خدا خواست 😁

شما بچه اولته ولی ما سه تاداریم دیگه منطقیه بترسم 

شما بچه اولته ولی ما سه تاداریم دیگه منطقیه بترسم

من تازه ازدواج کردم فعلا میخوایم دونفری زندگی کنیم ولی برای شما که سه تا دارین بنظرم کاندوم مناسب نیست چون بهشون اعتمادی نیست بعضیاشون سوراخه 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
با کان. خیلی بعیده . معمولا تو سال اول فکر میکنن حامله نمیشن یا پیشگیری نمیکنن یا طبیعی که نتیجه اش ...

بله خودم ده سال طبیعی بود ولی پارسال حامله شدم منم گول همین خوردم که من این چند سال که نشدم نمیشم دیگه ولی شدم الان بچه ام ۶ ماهش هست الان مراقبیم ولی اینجا اینا ادم میخونه استرس میگیره 

2801