2777
2789

۷سالشه ۲هفته پیش سرما خورد بهش آموکسی ۲۵۰ دادم ویه شربت گیاهی اما صبح ها که بیدار میشه سرفه میکنه سرفه های خلط دار چی بهش بدم دوباره؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
بگو عزیزم

من اینجور مواقع روی عسل چند قطره ابلیمو میریزم میزارم حل بشه

بعدم پونه دم میکنم میریزم عسله روزی سه لیوان میدم بهشون 

الان چندساله برا سرما خوردگی دکتر نبردم انتی هم ندادم

قبلنا سالی شش هفت بار انتی میخاستن بچه هام

خواص پونه رو بزن تو نت بخون اولیش تقویت سیستم ایمنیه بعدشم خواص آنتی بیوتیکی

در مورد آلرژی به پروتئین گاوی اگه سوالی داشتی بپرس شاید بتونم کمکت کنم♥️me_allergy این پیجو حتما دنبال کنید برای آلرژیه🌷
من اینجور مواقع روی عسل چند قطره ابلیمو میریزم میزارم حل بشهبعدم پونه دم میکنم میریزم عسله روزی سه ل ...

پونه کوهی عزیزم؟

میشه عکس بدی از پونه

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
پونه کوهی عزیزم؟میشه عکس بدی از پونه

از عطاری گرفتم

البته اویشن وگل ختمی هم همین خاصیتو دارن

ولی به بچه های من پونه افتاد

با گل ختمی شب ادراری گرفتن چون ادرارو زیاد میکنه برا همین میگن گل ختمی برا درمان عفونت ادراری عالیه

در مورد آلرژی به پروتئین گاوی اگه سوالی داشتی بپرس شاید بتونم کمکت کنم♥️me_allergy این پیجو حتما دنبال کنید برای آلرژیه🌷
2801