2777
2789
عنوان

دیگه خسته شدممممم دارم دیونه میشم

282 بازدید | 15 پست

آقا یکی تو مجازی بهم گیر داده که عاشقم شده و فلان فقط یه عکس ازم دیده و به چند روزی باهم حرف زدیم اونم برای یه مسئله ای بود که بهمون مربوط میشد(قبل از اعترافش بود)

بعد ابن آقا شماره منو برداشته هر جا که برنامه دارم با شماره خودم پیام میده 

هرکاری کردم هرچی توهین بود با هزار زبون گفتم نمیخوامت و ازت متنفرم نرفت چیکار کنم خستم کرده با هر زبونی بهش میگم برو میگه دلم اینجاست میگه حرصم میگیره از کارات ولی دلم برات تنگه و فلان و چرت و پرت

بگو خبرت اگ قصدت جدیه با خانوادت بیا اگ ن ک وقت منو نگیر

خب سنش کمه ۱۸ سالشه منم سنم کمه خب

میگم خیر سرت ولم کن بذار بزرگ تر شی بعد چرا نمی‌فهمی میگه تو باش حداقل بدونم ازدواج نمیکنی که بیام😐😑

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
خب سنش کمه ۱۸ سالشه منم سنم کمه خبمیگم خیر سرت ولم کن بذار بزرگ تر شی بعد چرا نمی‌فهمی میگه تو باش ح ...

بگید میخوام ازدواج کنم و از همه جا بلاکش کنید

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
۱۸ ساله چی حالیشه اخه بزن بلاک کن از همه جا

هر سری با یه شماره میاد 

از همه جا بلاکه

دیشب مجبور شدم با یه شماره تلگرام نصب کنم اونجا هم اومد پیام داد

بگید میخوام ازدواج کنم و از همه جا بلاکش کنید

ازدواج نگفتم ولی گفتم یکی و دوست دارم و حاضر نیستم بهت فکر کنم و اینا ولی بازم از رو نمیره واقعا درکش نمیتونم بکنم

ازدواج نگفتم ولی گفتم یکی و دوست دارم و حاضر نیستم بهت فکر کنم و اینا ولی بازم از رو نمیره واقعا درک ...

از همه جا بلاکش کنید

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2804
هر سری با یه شماره میاد از همه جا بلاکهدیشب مجبور شدم با یه شماره تلگرام نصب کنم اونجا هم اومد پیام ...

بگید مزاحمتتو به پلیس فتا گزارش میدم

خوب شما جوابش رو میدی

نه مستقیم بلاک میکنم 

تو این شیش ماه چندبار پیام داد کلا جواب ندادم 

ولی دیشب کلا اعصابم هم خورد بود دیگه سر اون خالی کردم بعدش بلاک 

2801