2777
2789
عنوان

دوسال پیش امروز مهمترین روز زندگیم بود😍😇

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 70 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خیلی حس هم خوبه هم بد منم همسرم و خیلی دوست داشتم واقعا میدیدمش ناخودآگاه طپش قلب میگرفتم شب ها با ی ...

جدی منم به یه نفر فکر میکنم ممکنه اون هم به فکر من باشه؟

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
بهش فکر کردم شبا اهنگ گوش میدادم خودمو کنارش تصور میکردم اونم ۷ سال تقریبا پنهونی منو دوس داشت میگفت ...

ای وای

منم شبا همین کار رو میکنم😐😐😐😐

رویاسازی من قوی شده😂

عزیزم چیکار کردی که بهش فکرنکنی؟

خودم و سرگرم میکردم وقتی میومد تو فکرم سری رد  میکردم با کار با بیرون رفتن با دوستام یا هرچی  واقعا خیییییییلی خییییلی سخت بود بهش فکر نکنی 

خودم و سرگرم میکردم وقتی میومد تو فکرم سری رد میکردم با کار با بیرون رفتن با دوستام یا هرچی واقعا ...

منم بهش زیادفکرنمیکنم اما یه حس خوبی توی قلبم هست که به خاطر اونه😂😂😂😂😐😐

این حسه رو چیکار کنم؟!؟؟!

چه حس قشنگی 

خوشبخت بشید

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
جدی منم به یه نفر فکر میکنم ممکنه اون هم به فکر من باشه؟

انشالله که باشه من همیشه شب ها موقع خواب با خدا درد و دل میکردم میگفتم دوسش دارم و از این چیزا ولی همیشه میگفتم خدایا من اونو دوست دارم ولی تو منو بیشتر دوست داری اگه به صلاحمه و باهاش خوشبخت میشم بهم برسیم وگرنه تو آنقدر مهربونی که من اصرار کنم میدی ولی خودت اگه میدونی خوبه برسون ریش و قیچی دست خودت باشه اگه قراره خوشبخت نشم باهاش نمیخوام از ذهنم دورش کن مهرشو تو دلم کم کن 

2801