2777
2789
عنوان

چهار مرتبه موهای دخترم بستم و باز کردم 😫😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 41 پست

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

وسواس داره رو موهاش وای منم بچه بودم همین بودم مامانم میگه موهاتو پایین میبستم برمیگشتی از مدرسه میدیدم بالای بالاس از بس دستکاری میکردم و محکم میکردم

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤

دختر منم همینه

البته گاهی حساس نیست،‌گاهی هست

مثلا موهاش اون کش مو‌دقیقا باید وسط باشه

یا جورابش کامل باید بیاد بالا، قسمت جلوش چپ و راست نباشه

عوضش کفشاشو اغلل جابجا میپوشه، چسباشم یکی درمیون میبنده میگ خوبه😑

اما من بخوام ببندم... میگ دقیییق چسبا روهم بیاد،‌یکم بیرون بزنه دوباره میشینه مرتب میکنه

نمیفهممش واقعا

۵ سالشه

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 

پسر من کلاس سومه دیوونم کرده انگار وسواس گرفته 

مثلا کش شلوار باااااید دقیقا رو کش شورتش باشه اگه پایین تر یا بالاتر باشه آروم نمیگیره،یا همین جوراب رو خیلی روش حساسه اگه کوچیک یا بزرگتر بشه یا یکم انگشتش تحت فشار باشه دیوونم میکنه یا لباس میخرم نمیپوشه ایراد میگیره که زیپش اذیت میکنه یا فلان نخش اذیت میکنه 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
دختر منم همینهالبته گاهی حساس نیست،‌گاهی هستمثلا موهاش اون کش مو‌دقیقا باید وسط باشهیا جورابش کامل ب ...

اخ اره دقیقا پسر من رو کفشش هم حساسه که چسباش رو کجا ببنده 

بچه تر که بود مثلا آب میخواست باید تا یه قسمت مشخص لیوان آب می‌ریختم اگه بیشتر یا کمتر میشد نمیخورد

اخ اره دقیقا پسر من رو کفشش هم حساسه که چسباش رو کجا ببنده بچه تر که بود مثلا آب میخواست باید تا یه ...

چرا اینجوری ان؟

البته من هیچوقت‌فکر نکردم‌ک وسواس باشه🤔

🌿الهي رِضاً بِقَضائِكَ و تَسْليماً لِامْرِكَ وَ لا مَعْبودَ سِواكَ يا غِياثَ الْمُستَغيثين؛ 
چرا اینجوری ان؟البته من هیچوقت‌فکر نکردم‌ک وسواس باشه🤔

یه مدل وسواسه تو بچه ها 

وسواس نظم،وسواس تو پوشیدن لباس،تقارن،توجه زیاد به جزئیات،شستن زیاد دست و ... 

میگن‌نباید زیاد اهمیت داد و مانعش شد چون بدتر میشه 

ولی خب یه وقتایی آدم اعصابش خرد میشه مثلا هرروز سر شلوار مدرسه پوشیدن با پسرم بحث داریم شلوارو دقیق میاره رو کش شو رت و شلوار قشنگ واینمیسته تو تنش 

چیزای دیگه از سرش افتاده حالا امید دارم اینم کم کم بیفته از سرش 

اخ اره دقیقا پسر من رو کفشش هم حساسه که چسباش رو کجا ببنده بچه تر که بود مثلا آب میخواست باید تا یه ...

خدا همه بچه ها رو حفظ کنه  انشالله   کلی خندیدم  انشالله سلامت باشن   احتمالا از استرس هست  واسه بچه خودم هم خمینطوره انگار از یه چیزی استرس و ناراحتی دارن  

اگه خودشون کاراشکنو انجام بدن انگار راحتر و زودتر هم عادی میشن

یه مدل وسواسه تو بچه ها وسواس نظم،وسواس تو پوشیدن لباس،تقارن،توجه زیاد به جزئیات،شستن زیاد دست و ... ...

بزرگ بشن مشکل ساز نمیشه براشون؟